VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Prezydent Valencii nie przebierał w słowach i na kanale Radio Marca ostro skrytykował postawę dyrektora sportowego Realu Madryt, Pedję Mijatovicia, wciąż upominającego się o Davida Villę i Silvę.

Vicente Soriano zaprzeczył ostatnim plotkom dyrektora sportowego Królewskich, jakoby to oferował dwóch cracków zespołowi ze stolicy Hiszpanii, a ponadto zapewniał, że nie zamierzał kiedykolwiek pozbywać się swoich dwóch najwartościowszych piłkarzy. „Moje postanowienia względem obu zawodników były jasne. Chciałem ich za wszelką cenę zatrzymać, oni się nie sprzeciwiali i również deklarowali chęć pozostania w Valencii. Mijatovic kłamie”.

Krytyka i wyrzuty w kierunku Mijatoivica nie ograniczyły się jedynie do tego oświadczenia. Jeszcze większa fala krytyki spadła na zwierzchnika Realu Madryt, gdy Soriano rzekł: „Mijatovic komentował z pogardą dobrze wychowanych Valencianistas, którzy nie pozwolą sobie więcej na takie zachowania tego pana. Nikt nie będzie nas lekceważył”.

Relacje na linii Valencia CF – Real Madryt nieco się poprawiły, kiedy prezydent stołecznych wystosował specjalne pismo z przeprosinami. – Pan Calderón osobiście przeprosił moją osobę w imieniu Realu Madryt. Zachował się jak dżentelmen, ale prócz niego nikt inny – wycelował.

W każdym bądź razie, na poniedziałkowej gali „Marki” z okazji wręczenia nagród dla najlepszej trójki ME 2008 zarówno Vicente Soriano jak i Predrag Mijatovic witali się z obowiązującymi zasadami savoir vivre, czyli bez pogwałcenia zasad dobrego wychowania.

Kategoria: Wywiady | Marca skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. Lolek07.10.2008; 21:13
LolekNo to ostro pojechał ;D
2. ches07.10.2008; 22:03
chesNo i dobrze nalezalo sie im :)
3. Arek00707.10.2008; 23:04
Arek007Wyobrazić sobie że ten cały Mijatovic był piłkarzem valencii. Wielkie brawa dla Soriano
4. klaudia_14609.10.2008; 20:53
Czy te dziady ze Srealu Szmadryt nie mogą się pogodzić z tym,że nie wszystkich dobrych piłkarzy muszą mieć?!Boshe,oni nie czają,że nie wszystko da się kupić za pieniądze.
5. Vicente7310.10.2008; 00:35
Vicente73Klaudia - weź pod uwagę to, że ktoś, np. ja, może lubic Królewskich.
Mijatovic prezentuje typowe bałkańskie podejście do życia - jak by tu przycwaniakowac, sprowokowac, opluc. Taki buraczek drobny...