sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Sternik Villarreal CF zaznaczył dzisiejszego dnia, że nie przeszkadza mu powrót zespołu „Nietoperzy” na fotel lidera i zepchnięcie tym samym na drugą lokatę drużyny „Żółtej Łodzi Podwodnej”.

- Dla mnie to, że dwa zespoły z Comunitat Valenciana są na szczycie, pierwszych miejscach, w tabeli jest powodem do dumy. Cieszę się, że to właśnie te ekipy ze sobą konkurują.

Zdaniem Fernando Roiga, który chciałby widzieć obie drużyny w podobnym układzie w tabeli na koniec sezonu, „bardzo ważnym elementem rywalizacji będą spotkania w europejskich turniejach jak i ten pierwszy zwany często derbowym pojedynkiem pomiędzy Villarreal a Valencią”.

- Nie oznacza to, że nie chcę, by mój team był przed Blanquinegros. To logiczne i najnormalniejsze w świecie. Na razie cieszę się tylko z dwupunktowej przewagi, jaką posiadamy razem nad resztą rywali. Oczywiście zadowala mnie tak samo wysoka lokata i zwycięski mecz w Lidze Mistrzów, co pokazuje, że potrafimy grać i wygrywać w odstępie kilku dni, gdy mamy napięty terminarz.

Kategoria: Wywiady | Super Deporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. MAESTRO07.10.2008; 22:39
MAESTROzamiast terminów typu "communitat valencia", lepiej byłoby uzywac "profesjonalnych" okreslen regionu hiszpanii w jakim znajduje sie valenciacf i villarreal vila-real czyli "LEVANTE"
2. Arek00707.10.2008; 22:59
Arek007Nawet spoko facet , ale i tak mu nie uwierze że mu nie przeszkadza to że największy rywal vilareal jest pierwszy w tabeli i do tego nie daje się z niego spaść