VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Stan zdrowia Silvy i Albiola

mruwek, 04.10.2008; 13:43
Raúl Albiol uległ kontuzji jednego z mięśni przywodzicieli kończyny dolnej lewej podczas minionego (2.10 br.) spotkania z Maritimo w rozgrywkach Pucharu UEFA. Wczoraj wieczorem wykonano badanie rezonansu magnetycznego, którego wynik na szczęście odrzucił tezę, której najbardziej się obawiano - naderwanie mięśnia przywodziciela. Bolesne ukłucie, którego doznał środkowy obrońca Nietoperzy okazało się być nadciągnięciem. Mimo wszystko udział Albiola w meczu z Valladolid wydaje się być wątpliwy, wiadomo natomiast iż najprawdopodobniej zawodnik dołączy do kadry Hiszpanii na mecze Estonii i Belgii.

Tymczasem David Silva odbył wizytę kontrolną u dra Ginera i dra Cugata, po przebytej 16 września operacji kostki. Podczas oględzin zostały zdjęte szwy, niemniej kostka mediapunta Valencii pozostanie jeszcze przez pewien czas w unieruchomieniu, aż do rozpoczęcia rehabilitacji.

Vicente, który wydawał się być nieco przemęczony po spotkaniu z Maritimo jest już w pełni sił. Podobnie rzecz ma się z Alexisem, Morientesem i Marcheną. Edu, który naciągnął mięsień, robi wszystko by jak najszybciej wrócić na boisko, ale jego udział w najbliższym meczu na Zorilla nie jest pewny.

Kategoria: Raporty Medyczne | ValenciaCF.es skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. marekvalencia04.10.2008; 14:10
wracajcie do zdrowia i grajcie
2. Arek00704.10.2008; 14:38
Arek007szkoda albiola bo go bardzo lubie ale mamy Marchene noi Silva wraca to mamy się z czego cieszyć
3. Nevan_1404.10.2008; 15:18
Najgorsze ze Vicek znowu narzeka na cos...
Przemeczenie. Echh ;(