sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Valencia pozostaje podporą reprezentacji Hiszpanii. Zmiana sternika na pokładzie statku pod hiszpańską banderą nie przerwała dominacji Valencianistas w kadrze narodowej. We wtorek w Ciudad Deportiva w Paternie pojawił się gość – trener od przygotowania fizycznego La Seleccion, Javier Miñano. Współpracownik Del Bosque obserwował zajęcia treningowe i przeprowadził trwającą ok. 15 minut rozmowę z Emerym.

Członkowie nowego sztabu reprezentacji chcą utrzymywać kontakt ze szkoleniowcami pierwszoligowych drużyn. Miñano wymieniał poglądy z Emerym, obecnie najwyżej cenionym spośród trenerów ze względu na przodownictwo Valencii w tabeli Liga BBVA. Podczas ich rozmowy jednym z głównych tematów był stan zdrowia Silvy oraz Marcheny. Kanaryjczyk kilkanaście dni temu przeszedł operację kostki i czeka go żmudna rekonwalescencja. Z kolei Marchena już wkrótce powinien pojawić się na boisku.

To nie ostatnia wizyta współpracowników Del Bosque. 57-latek chce, aby relacje między klubami a krajowym związkiem były idealne oraz aby obie strony wymieniały się informacjami.

W najbliższym czasie szansę na debiut w zespole narodowym może otrzymać Juan Mata. 20-latek znajduje się w orbicie zainteresowań Del Bosque, jednak dwumecz o awans do ME U-21 koliduje z meczami reprezentacji z Estonią oraz Belgią i wielce prawdopodobne, iż Mata będzie musiał zaczekać na swój debiut. Mecze Hiszpanii U-21 ze Szwajcarią U-21 odbędą się 11 i 14 października, natomiast mistrzowie Europy będzie walczyć o punkty 11 i 15 października.

Kategoria: Ogólne | Marca/UEFA.com/Własne skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. ches02.10.2008; 07:12
chesMata jak najbardziej zasluguje na gre w reprezentacji Hiszpani. Nie wiecie moze kiedy Silva wroci do zdrowia??
2. Kanius02.10.2008; 07:57
Kaniusok grudnia
3. Michalsito02.10.2008; 08:58
Michalsitowiecie moze czy bedzie gdzies pokazywany mecz Valencii na planformie "N" nowej generacji?? jak tak to ktory kanal?
4. Dzidek02.10.2008; 14:37
DzidekNie widziałem wczoraj w ramówce "N" meczu Valencii.
Spotkanie pokaże La Sexta, więc o transmisję w internecie można być spokojnym (-;