sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

"Można przegrać, ale nie w taki sposób"

Wojciech Ciuraj, 12.11.2023; 14:58

El Pipo po meczu

Ruben Baraja nie ukrywał irytacji na pomeczowej konferencji prasowej. Szkoleniowiec "Nietoperzy" na gorąco skomentował dotkliwą porażkę, a także bieżącą sytuację w drużynie.

Rezultat

"Tak wysoka porażka to zawsze zła informacja dla zespołu. Wszystkie nasze błędy zostały wykorzystane i musimy zdobyć się na samokrytykę. Można przegrać, ale nie w taki sposób. Jestem niezadowolony z tego co dzisiaj zobaczyłem. Ten obraz zespołu nie może się powtórzyć."

Początek drugiej połowy

"Fatalnie weszliśmy w drugą część spotkania. Zgubiliśmy swoją intensywność, nie wywieraliśmy presji, wszystkie nasze zalety zniknęły, a Real to wykorzystał."

Wnioski po meczu

"Wynik nie powinien wpływać na analizę samego spotkania. Interesuje nas jak doszło do poszczególnych akcji bramkowych. Chcemy wyłapywać i naprawiać nasze braki. Mieliśmy dwie naprawdę znakomite okazje, których nie wykorzystaliśmy."

José Gayà i Pepelu

"Obaj zostawili wiele zdrowia na boisku. Na szczęście zarówno José jak i Pepelu są zdrowi, to były mikrourazy, które nie wymagają większego leczenia. Obaj będą do naszej dyspozycji w kolejnym spotkaniu."

Kategoria: Wywiady | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. LimaK12.11.2023; 20:19
Oby taki mecz już się nie powtórzył.
2. staste7713.11.2023; 20:05
staste77Mieliśmy trochę pecha, bo trafiliśmy na świetnie dysponowaną drużynę Realu. Wszystko im wychodziło; strzały Carvajala, Viviciusa trafiały precyzyjne – parę centymerów i nie byłoby bramki. Hugo był niestety nieskuteczny. Gdyby wykorzystał te okazje z pierwszej połowy, mecz mógłby się może inaczej ułożyć. Teraz najważniejsze, aby drużyna otrząsnęła się po tej porażce.
W tamtym sezonie zaczęliśmy dobrze, do meczu chyba z Barceloną. Zagraliśmy dobry mecz, ale nie mogliśmy wtedy nic sfinalizować. To dobiło drużynę i po tym meczu poszło wszystko w dół. Mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Drużyna jest już bardziej doświadczona. Oby!