sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

"Chcę żeby ten zespół miał tożsamość"

Wojciech Ciuraj, 05.11.2023; 12:23

Konferencja przedmeczowa

Po czterech spotkaniach bez porażki, "Nietoperze" zmierzą się na Mestalla z Granadą prowadzoną przez Paco Lópeza. Szkoleniowiec Valencii tradycyjnie odpowiedział na pytania dziennikarzy komentując zarówno bieżącą sytuację klubu jak i zbliżający się mecz.

Almeida i Cenk

"Obaj są na ostatnim etapie przygotowań. Mamy ograniczone zasoby i nie chcemy się spieszyć w przypadku żadnego gracza. Jeśli nie w tej kolejce, to w następnej powinni już być do mojej dyspozycji."

Granada

"Musimy być skoncentrowani. Zmierzymy się z drużyną grającą bardzo ofensywnie, która będzie szukała miejsca przy każdej naszej stracie. Odpowiedzią na ich potencjał będzie dobra organizacja gry w każdej formacji."

Obsada ataku

"Mamy kilka opcji, nie chce zdradzać swoich planów."

Podstawowa jedenastka

"W mojej filozofii nie ma żelaznej jedenastki. Chcę żeby drużyna grała w określony sposób, a piłkarze ogrywali różne role w ramach naszej koncepcji gry. W trakcie sezonu przydarzają się kontuzje, zawieszenia i obniżki formy. Drużyna musi sobie radzić z takimi sytuacjami."

Bryan Zaragoza i Lucas Boyé

"Granada ma bardzo ciekawych graczy. Indywidualne umiejętności poszczególnych zawodników mogą robić wrażenie i dawały im punkty w tym sezonie. Nieważne z kim się mierzymy, chcemy wygrać i tak też będzie dzisiaj."

Hugo Duro

"Walczy z bólem, ale jego gotowość do gry jest imponująca. Decyzję podejmiemy przed samym meczem."

Pozytywna passa

"Jesteśmy skoncentrowani tylko na kolejnym meczu. Chcę żeby ten zespół miał tożsamość, a to oznacza, że zarówno w meczu z Granadą jak i w kolejnych mamy dyktować przeciwnikowi warunki gry. Pracujemy ciężko na treningach nad różnymi schematami. Moja drużyna będzie elastycznie reagować na to co dzieje się na boisku, ale idea gry ma być stała. Liczy się tylko codzienny rozwój i dawanie radości naszym kibicom."

Kategoria: Wywiady | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.