sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Valencia sięgnie po gracza z Segunda División?

Michał Kosim, 04.11.2023; 16:15

Skrzydłowy Racing Ferrol może wzmocnić Los Ches już zimą

Jak donosi Manu Amor z Relevo, co najmniej 10 klubów LaLigi pytało o jedną z największych rewelacji LALIGA HYPERMOTION, Carlosa Vicente. Kontrakt 24-latka, który w bieżącej kampanii ma już na koncie trzy gole i cztery asysty, obowiązuje do końca obecnego sezonu.

Wśród klubów zainteresowanych ściągnięciem prawoskrzydłowego znajdują się m.in. Valencia, Getafe, Celta czy Rayo. Według SER Deportivos Valencia, to właśnie dwa pierwsze z wymienionych klubów mają najmocniej naciskać na ściągnięcie Vicente już w połowie sezonu. Klauzula odstępnego, zawarta w umowie urodzonego w Zaragozie gracza, to zaledwie 600 tys. €. „Nietoperze” ze względu na ograniczone środki, a także kwestie adaptacyjne, mają w trakcie zimowego okna transferowego przeczesywać głównie rodzimy rynek.

Tym samym Valencia CF ponownie rozgląda się za wzmocnieniami na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Hiszpanii – latem klub z Estadio Mestalla za 5 mln € zasilił Pepelu, który błyskawicznie stał się jednym z filarów dowodzonej przez Rubéna Baraję drużyny Blanquinegros.

Kategoria: Transfery | SER Deportivos Valencia / Relevo skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. LimaK04.11.2023; 18:29
Kadra wąska, więc przyda się jakiś transfer zimą.