sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Amallah jedną nogą w Valencii!

Wojciech Ciuraj, 27.08.2023; 16:45

Kolejne wzmocnienie w drodze

Jak co roku pod koniec sierpnia, "Nietoperze" ruszają na rynek by rzutem na taśmę uzupełnić kadrę. Po wielu tygodniach oczekiwania, klub wreszcie finalizuje operację na mocy, której na Mestalla trafi Selim Amallah.

Reprezentant Maroka wzmocni Valencię na wyraźne życzenie Rubena Baraji, który ceni sobie wszechstronność pomocnika. Amallah może z powodzeniem grać w środku pola, na skrzydle, a także za napastnikiem co w obliczu problemów kadrowych "Nietoperzy" może mieć ogromne znaczenie w trakcie sezonu. Urodzony w Belgii zawodnik z dobrej strony pokazał się na Mistrzostwach Świata i klub liczy, że Baraja będzie w stanie wyciągnąć z nowego gracza właśnie te walory, którymi imponował na Mundialu.

Valencia pozyska Amallaha na mocy rocznego wypożyczenia. Kwestią sporną pozostaje klauzula wykupu zawodnika, jednak Real Valladolid nie zamierza robić większych problemów "Nietoperzom" po tym jak Miguel Ángel Corona wykazał się elastycznością w sprawie Marcosa André. Brazylijczyk wróci na Estadio José Zorrilla za 2 mln €. W ramach tej operacji Real Valladolid stanie się właścicielem połowy praw karty zawodniczej napastnika. Oba transfery są bliskie finalizacji. "Nietoperze" zapłacą za wypożyczenie 26-latka 150 tys. €.

Kategoria: Transfery | Superdeporte, fot. Superdeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.