sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Cömert blisko Nantes

Wojciech Ciuraj, 26.08.2023; 14:48

Szwajcar opuści Mestalla w tym okienku

Wielotygodniowy impas na rynku mają odblokować transfery piłkarzy skreślonych przez Rubena Baraję. Jednym z takich graczy jest Eray Cömert, który ma niebawem przenieść się do francuskiego Nantes w ramach rocznego wypożyczenia.

Wychowanek FC Basel odrzucił latem kilka ofert podtrzymując, że jego intencją jest walka o miejsce w składzie. Ruben Baraja podczas okresu przygotowawczego był pod wrażeniem jakości prezentowanej przez młodych środkowych obrońców pochodzących z klubowej akademii w związku z czym uznał, że najlepszym rozwiązaniem będzie zakończenie współpracy z Cömertem. W ostatnich dniach media informowały o dużym zainteresowaniu Las Palmas, jednak to Nantes okazało się bardziej konkretne.

Cömert uda się do Francji na roczne wypożyczenie, dzięki któremu Valencia zrobi miejsce w budżecie płacowym dla nowych graczy. Nantes wynegocjowało także klauzulę wykupu w wysokości 3 mln € co biorąc pod uwagę kwotę transferową, za którą Szwajcar przybył na Mestalla (800 tys. €) wydaje się dobrą transakcją.

Kategoria: Transfery | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. LukasZ_NS26.08.2023; 16:04
LukasZ_NSSkoro Baraja go nie widzi w składzie od początku to dlaczego nie przesunęli Facundo do 1 składu...