sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Baraja: "Potrzebujemy wzmocnień"

Wojciech Ciuraj, 10.08.2023; 18:13

Pierwsza konferencja przedmeczowa

Wraca liga, a wraz z nią tradycyjne konferencje prasowe poprzedzające poszczególne mecze. Szkoleniowiec "Nietoperzy" nie unikał odpowiedzi na pytania o trudną sytuację kadrową zespołu. Baraja zdecydował się wkroczyć na ścieżkę, która zgubiła już niejednego trenera Valencii i wezwał klub do wzmocnienia kadry w ostatnich tygodniach letniego okienka.

Rynek bez wzmocnień

"Chcę abyśmy sobie to wyjaśnili. Prosząc o wzmocnienia myślę tylko i wyłącznie o Valencii. Uważam, że nie możemy normalizować sytuacji, w której w kadrze brakuje 5-6 zawodników przed inauguracją ligi. Wiem, że nasz pion sportowy ciężko pracuje i jestem w stałym kontakcie z Coroną. Nie chcę tracić energii na rozmowy o sytuacji kadrowej. Liczy się dla mnie tylko mecz z Sevillą. Liczę, że potrzebni gracze pojawią się do końca okienka. Nasi kibice chcą zobaczyć drużynę, która ambitnie podchodzi do meczu ze zwycięzcą Ligi Europy i to chcę im dać."

Peter Lim

"Gdybym miał okazję z nim porozmawiać, powiedziałbym mu, że musimy wzmocnić drużynę i jestem pewien, że właściciel zdaje sobie z tego sprawę. Nie na wszystko mamy wpływ, a system FFP jest surowy nie tylko nas. Wierzę, że uda nam się zrealizować cele transferowe i Peter Lim chce ulepszyć kadrę."

Poparcie klubu

"Czuję się wspierany. Włodarze klubu wiedzą jakim jestem człowiekiem. Wierzę w codzienną pracę i progres i na tym się skupiam."

Rafa Mir

"Nie chcę rozmawiać o piłkarzach innych drużyn."

Fran Pérez

"Fran świetnie zaprezentował się podczas okresu przygotowawczego. Dla nas najważniejsze jest to by łapał minuty i rozwijał się dalej. Zobaczymy czy stanie się to w Valencii czy w innym klubie."

Martín Tejón, Hugo González i Pablo Gozálbez

"Jestem z nich zadowolony. To wielka radość dla trenera oglądać codziennie tych młodych chłopaków i widzieć jak ciężko pracują. Są gotowi by pomóc zespołowi w meczu z Sevillą."

Valencia Mestalla

"To zupełnie normalne, że są z nami chłopcy z rezerw. Ideą drugiej drużyny jest dostarczanie graczy dla pierwszego zespołu. Nasza obecna sytuacja stwarza niepowtarzalną okazję dla młodych graczy związanych z klubem i tylko od nich zależy jak ją wykorzystają."

Kategoria: Wywiady | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (6)

KOMENTARZE

1. LimaK10.08.2023; 21:08
Co sezon ten sam problem - brak wzmocnień.
Już w ostatnim sezonie Valencia ledwo się utrzymała. W tym już może to się nie udać.

Dopiero co był komunikat klubu o wyciąganiu wniosków itp. farmazonach...

Dlaczego ten klub nie może być prowadzony przez profesjonalistów?!
2. Tomash87g11.08.2023; 07:58
O, czyżby strona odżyła?
3. Tomash87g11.08.2023; 07:58
O, czyżby strona odżyła?
4. szogun11.08.2023; 11:32
Ja trochę Lima rozumiem że najpierw chce sprzedać Racica i Castijello, a dopiero później wzmocnienia. Duża kadra jest nie na rękę klubowi który nie gra w europejskich pucharach. Zobaczymy co się wydarzy. Czy Baraja nie zostanie oszukany ?
5. LukasZ_NS11.08.2023; 18:55
LukasZ_NSNo nie do końca, bo dużo wypożyczonych automatycznie odeszło, więc miejsce jest, a tutaj przy jednym była kwota z 250 tys chyba więc to jest śmieszne... zresztą mamy kasę za Musaha też, jak te przepadną to albo nikt na koniec okienka nie przyjdzie albo na szybko jakiś patałach na którym kolejne pieniądze stracimy
6. lisovski12.08.2023; 00:15
lisovskiBrawo Valencia ! Mój pierwszy mecz od bardzo dawna i od razu wygrana z Sevilla szok ! 90% nazwisk w składzie nic mi nie mówi ale wygląda na to że Baraja ogarnia. Fajny meczyk .