sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nico wróci do Barcy już w styczniu?

Wojciech Ciuraj, 15.10.2022; 14:38

Katalończycy obserwują pomocnika

Nierówna forma Sergio Busquetsa, a także Frenkiego de Jonga sprawiły, że Barcelona poważnie rozważa skrócenie wypożyczenia Nico Gonzáleza. Hiszpan mógłby wrócić do Katalonii już w styczniu i zwiększyć rywalizację na tej pozycji.

Ewentualne odejście Nico w połowie kampanii byłoby dużym osłabieniem dla drużyny Gennaro Gattuso. Kluczową rolę w ewentualnej operacji ponownie odegra Jorge Mendes, który reprezentuje interesy wychowanka Barcelony. Superagent ma być sceptyczny wobec pomysłu Katalończyków, uważa bowiem, że to właśnie w Valencii Nico ma największe szanse na harmonijny rozwój i cenne minuty w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Włodarze "Nietoperzy" liczą, że sygnały o skróceniu wypożyczenia są nerwową reakcją na obniżkę formy drużyny prowadzonej przez Xaviego i gdy Barca wróci na właściwe tory, temat powrotu Nico ucichnie. Mimo to klub rozgląda się za alternatywą dla młodego defensywnego pomocnika. Przed kilkoma dniami González znalazł się w ścisłej dwudziestce nominowanych do nagrody Golden Boy 2022. Portal transfermartk.de, wycenia Hiszpana na 20 mln €.

Kategoria: Transfery | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.