sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Gattuso: "Doświadczenia nie można kupić"

Wojciech Ciuraj, 06.10.2022; 22:19

Przedmeczowa konferencja

Rino Gattuso odpowiedział na pytania dziennikarzy przed kolejnym spotkaniem ligowym. Włoch skomentował sytuację poszczególnych graczy, odnowienia, a także wysoką dyspozycję Osasuny.

Powrót Yunusa

"Musah nie odczuwa już dyskomfortu, przeszedł badania i jest gotowy do gry. Cieszę się, że będę mógł z niego skorzystać."

Starcie z Osasuną

"To bardzo wymagający rywal, co więcej zagramy na wyjeździe. Czynnik własnego stadionu jest bardzo ważny w Hiszpanii. Mam ogromny szacunek dla Osasuny, są świetnie zorganizowani i potrafią być groźny niezależnie od klasy rywala. Musimy zagrać naprawdę dobry mecz."

Kluivert

"Wysoko oceniam jego pracę na treningach, ale oczekuję od niego znacznie więcej. Gdy wchodzi z ławki chciałbym by był w grze dłużej niż kilka minut. Ma potencjał by grać znacznie lepiej i będziemy nad tym pracowali."

Młoda kadra

"Tak jak wspominałem, doświadczenia nie można kupić. To złożony proces. Pamiętam gdy sam miałem 23-24 lata i zmagałem się z różnymi trudnościami. Miałem szczęście bo pod swoje skrzydła wzięli mnie wspaniali, doświadczeni piłkarze. Dziś w zespole brakuje weteranów, ale Ci, którzy znają ligę, muszą wyciągać rękę do nowych graczy."

Nowe kontrakty

"Przedłużenie umowy z Guillamónem to wspaniała wiadomość. Pracujemy aktualnie nad kontraktami Gayi, Mouctara i Toniego. Klub chce kontynuować współpracę z tymi piłkarzami. Cenię ich i liczę, że dojdzie do porozumienia."

Jesús Vázquez

"Nie gra bo rywalizuje z Gayą, który jest wybitnym lewym obrońcą, a także Tonim Lato, w którym też drzemią ogromne możliwości. Jesús ma szczególny talent, ale to dzieciak. Musi ciężko pracować, jego czas nadejdzie."

Europejskie puchary

"Nie wybiegajmy tak do przodu. Sam nie mam czasu oglądać pucharów, ponieważ skupiam się tylko na następnym rywalu. Zdobądźmy 40 punktów, a potem będziemy patrzeć w górę."

Kategoria: Wywiady | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.