sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Pozytywne wieści z Singapuru

Wojciech Ciuraj, 25.09.2022; 15:33

Poparcie dla Gattuso

Peter Lim odbył przed kilkoma dniami serię spotkań roboczych z trenerem pierwszego zespołu - Rino Gattuso, a także z Lay Hoon Chan, Kimem Kohem i Miguelem Ángelem Coroną. Owocem narad ma być plan rozwoju zespołu na kolejne miesiące.

Po kilku sezonach przerwy, większościowy udziałowiec ponownie stara się stwarzać pozory zaangażowania w codzienną sytuację Valencii. Gennaro Gattuso, który był osobistym wyborem Lima, może liczyć na wsparcie, którego poprzedni szkoleniowcy "Nietoperzy" nie mieli. Singapurczyk jest zadowolony z dotychczasowej pracy Włocha i postanowił wysłuchać jego opinii na temat sytuacji kadrowej i celów, o jakie może na ten moment walczyć drużyna. Klub wydał oświadczenie, w którym podkreślił, że spotkania przebiegły w pozytywnej atmosferze i wpisują się w politykę Meritonu, która ma przywrócić Valencii należne jej miejsce.

Mimo licznych spekulacji, Lim nadal nie podjął decyzji dotyczącej struktury sportowej. Miguel Ángel Corona pozostaje głównym kandydatem do objęcia stanowiska dyrektora sportowego, które jednak nie będzie mu gwarantowało pełnej autonomii. Meriton ufa Coronie, a sam Peter Lim wysoko ocenia pracę wykonaną przez niego podczas letniego okienka. Niewykluczone, że o przyszłości Hiszpana zdecydują negocjacje poprowadzone z José Gayą i innymi graczami, których kontrakty wygasają latem 2023 roku.

Kategoria: Ogólne | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. lisovski25.09.2022; 16:17
lisovskiSłabo tu ostatnio pozytywne wieści z Singapuru a relacji z kolejnego meczu brak.
2. EverBanega8726.09.2022; 06:35
EverBanega87Czy dostał dyplom od lima?
3. LimaK26.09.2022; 18:18
Pamiętam czasy gdy Valencia była "trzecią siłą" La Liga, a udział w LM był normalką.
Teraz cieszyłbym się, gdyby "Los Ches" awansowali do jakiegokolwiek europejskiego pucharu...