sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

"Potrzebujemy jeszcze 2-3 transferów"

Wojciech Ciuraj, 16.08.2022; 00:51

Włoch po zwycięstwie z Gironą

Szkoleniowiec Valencii odpowiedział na pytania dziennikarzy po udanym debiucie w hiszpańskich rozgrywkach. Gattuso nie unikał trudnych tematów i w bardzo bezpośredni sposób wypowiadał się na temat letniego okienka transferowego.

Sędziowanie

"Będę mówił tylko o grze mojego zespołu. Jestem zadowolony z wygranej w pierwszym meczu. Czerwona kartka dla Cömerta była w pełni zasłużona. Drużyna mimo osłabienia świetnia sobie poradziła."

Kibice

"Uważam, że Mestalla może wygrywać nam mecze. Zarówno stadion jak i kibice zrobili na mnie ogromne wrażenie. Chcemy grać tak, by fani byli z nas dumni i zapełniali Mestallę."

Debiutanci

"Lino i Samu pokazali się z dobrej strony. Udany debiut zaliczył też Nico, który miał naprawdę mało czasu na pracę z resztą drużyny. Mamy za sobą niesamowity okres przygotowawczy. Jestem naprawdę wdzięczny za to jak moi zawodnicy pracują."

Kadra

"Mam nadzieję, że uda nam się skompletować kadrę przed zamknięciem okienka. Potrzebujemy jeszcze 2-3 transferów, takie są fakty. Oczywiście pieniądze nadal są problemem, ale pokazaliśmy już, że potrafimy umiejętnie dobierać graczy. Wiem, że klub zrobi wszystko by zespół mógł konkurować w LaLidze. To nie jest moment by mówić o poszczególnych graczach albo pozycjach, ale nie spodziewam się odejść kluczowych graczy."

Gayà i Soler

"Obaj są w zupełnie innej sytuacji niż Guedes. Współpracuję z Coroną i Seanem Baiem i wiem, że klub pracuje nad ich odnowieniami. Chcemy by z nami zostali."

Kategoria: Wywiady | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Ashkan16.08.2022; 09:16
Dawać tego Denayera, doświadczony obrońca za friko, czego wiecej chcieć.
Plus koniecznie jakiś napastnik bo mamy tylko Duro, mini Gomez i Andre out.
2. KurtRolsson16.08.2022; 10:23
Maxi out, Andre może jeszcze odpalić.
3. LimaK16.08.2022; 11:17
Jeśli Gaya i Soler zostaną, to już będzie MEGA SUKCES!

Gdzieś słyszałem, że Valencia stara się ponownie wypożyczyć Bryana Gil'a z Tottenhamu.
Gdyby się udało, byłoby to świetne wzmocnienie.