sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Problemy zdrowotne kluczowych graczy

Iwo Rubaszewski, 19.03.2022; 12:18

Gabriel i Gayá nie trenowali z grupą

W trakcie piątkowego treningu zarówno José Gayá jak i Gabriel Paulista nie przygotowywali się do meczu razem z zespołem. Lewy obrońca opuści dzisiejsze spotkanie, duży znak zapytania widnieje przy nazwisku Gabriela.

W przypadku Gayi sytuacja wydaje się dość jasna – kapitan nie jest jeszcze w pełni zdrowy, trenuje indywidualnie i poza spotkaniem z Elche opuści także zgrupowanie kadry, na którym La Furia Roja zmierzy się w meczach towarzyskich z Albanią i Islandią. Powrót defensora ma nastąpić tuż po przerwie reprezentacyjnej, 3. kwietnia w meczu przeciwko Cádiz.

W piątek poza grupą trenował także Gabriel Paulista. Na wczorajszej konferencji prasowej José Bordalás mówił, że choć obrońca nie wziął udziału z zajęciach, to czuł się dobrze. Nie był jednak pewny czy Brazylijczyk będzie gotowy na dziś i wiele wskazuje na to, że Valencia wybiegnie na murawę Martínez Valero bez kluczowego ogniwa w defensywie. Gabriel po powrocie po wcześniejszym urazie dobitnie udowodnił, iż jest nieodzownym elementem obrony VCF. Paulista po tamtej kontuzji wystąpił w trzech meczach - przeciwko Mallorce, Athletikowi i Getafe. We wszystkich wymienionych starciach Los Ches zachowali czyste konto.

Kategoria: Raporty Medyczne | PlazaDeportiva | fot. SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.