sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Wymiana Vallejo-Mansa?

Mateusz Piniarski, 25.01.2022; 15:35

Nowy pomocnik?

Manu Vallejo nie zyskał uznania w oczach trenera. Mimo odrzucenia oferty z Wuhan wciąż może być monetą wymienną przy wzmocnieniu składu

Valencia wciąż na wyraźną prośbę trenera szuka pomocnika by wzmocnić klub, zwłaszcza w przypadku możliwego odejścia Daniela Wassa do Atlético Madryt. Los Ches po zaoferowaniu Cádiz wymiany za Jensa Jønssona obrali tą samą taktykę z Levante UD i Mickaëlem Malsą.

Wymiana Manu Vallejo na reprezentanta Martyniki wydaje się rozsądnym posunięciem. Hiszpan pod wodzą Pepe Bordalása zagrał w jedynie 11 meczach, ani razu od pierwszej minuty. Trener docenia jego uniwersalność i profesjonalizm, jednak preferuje zawodników o innej charakterystyce i Vallejo nie odgrywa dużej roli w walce o skład. Podobnie ekipa Granotas szuka transferów i nie miałaby nic przeciwko odejściu swojego piłkarza. Ten pasuje do koncepcji Bordalása, który chciałby w swojej drużynie silnego defensywnego pomocnika.

Wciąż jednak nie wiadomo, czy Levante chciałoby Manu Vallejo w swoim składzie i czy pomocnik Levante jest zainteresowany kontynuacją kariery w ekipie "Nietoperzy". Sam transfer pomimo zaledwie kilku dni do końca okienka nie jest największym priorytetem, klub wciąż bacznie przygląda się innym zawodnikom.

Kategoria: Transfery | El Desmarque | fot. El Desmarque skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. KurtRolsson25.01.2022; 16:43
Manu nie chce grać w Levante. Szkoda tego zawodnika, bardzo go lubię za jego serce do gry, a jeżeli chodzi o skuteczność to na pewno nie ustępuje Maxiemu ;-)
2. caldinho25.01.2022; 23:33
caldinhoPytanie tylko dlaczego profil Manu Vallejo nie pasuje do wizji Bordalasa... Ale skoro Maxi "nadwaga" Gomez pasuje bez strzelania goli, bez wygrywania pojedynków główkowych to coś nie halo.