sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Plany na pretemporadę

Iwo Rubaszewski, 06.06.2021; 22:28

Przedsezonowy wyjazd

José Bordálas regeneruje siły na wakacjach, lecz poczynił już pewne kroki względem przygotowań do sezonu 2021/2022. Pierwszym ze znanych opinii publicznej miejsc, w jakie uda się drużyna Valencii będzie położony w okolicy kompleks Oliva Nova Resort.

Los Ches skorzystają z usług ośrodka w połowie lipca. Zawodnicy wraz ze sztabem przyjadą 12. lipca i zostaną prawdopodobnie do 18. dnia miesiąca. Przybycie drużyny potwierdził już dyrektor marketingu hotelu – Pablo Borho. W Oliva Nova Resort piłkarze będą mogli skorzystać m.in. z czterech pełnowymiarowych boisk, siłowni czy basenów. Niedaleko znajduje się również plaża. Samo miasto Oliva leży w bliskiej odległości od Walencji – raptem 80 km.

Orędownikiem pomysłu przygotowań w kompleksie był Bordálas. Trener pracował w Olivie z piłkarzami Getafe przed rozgrywkami 20/21 i był bardzo zadowolony z warunków tam panujących.

Poza przygotowaniami w resorcie, sztab planuje też podróż do Alicante, gdzie mają zostać rozegrane dwa spotkania towarzyskie. Przeciwnicy nie są na razie znani.

Kategoria: Ogólne | El Desmarque | SuperDeporte | fot. El Desmarque skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.