sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Bordalás nowym trenerem?

Wojciech Ciuraj, 19.05.2021; 14:56

Hiszpan zmieni otoczenie?

José Bordalás od ponad roku jest łączony z posadą trenera Valencii. Najnowsze doniesienia medialne wskazują na to, że jest on obecnie faworytem zarządu, a jego niedawne wypowiedzi świadczą o obustronnym zainteresowaniu.

Urodzony w Alicante szkoleniowiec, w ciągu kilku ostatnich sezonów wypracował bardzo mocną markę w Lalidze. Jego Getafe prezentowało agresywny, prosty futbol, jednak wyniki, które notowała madrycka ekipa zadziwiały Hiszpanię, a także Europę. Jako, że trener Granady - Diego Martinez najpewniej pozostanie w Andaluzji, klub dąży do podpisania kontraktu z Bordalásem, który od początku był faworytem Anila Murthy`iego. Gdyby nie udział Getafe w rozgrywkach Ligii Europy, ekscentryczny szkoleniowiec najprawdopodobniej trafił by na Mestalla już w zeszłym sezonie. Władze Valencii cenią jego umiejętności pracy z ograniczonym budżetem i wierzą, że mając do dyspozycji lepszych piłkarzy, Bordalás jest w stanie podnieść klub ze sportowej zapaści.

Murthy zatrudniając José Bordalása liczy na załagodzenie konfliktu z kibicami. Jest on bowiem faworytem fanów tym bardziej, że jak sam podkreślał, przy innym potencjale ludzkim jego drużyny mogą grać atrakcyjniejszy futbol. Profil nowego trenera trafił już na biurko Petera Lima. Teraz od Singapurczyka zależy czy klub zatrudni tego szkoleniowca. Bordalása łączy z Getafe jeszcze rok kontraktu, w związku z czym jego zerwanie wymagałoby od Valencii wysiłku finansowego. Intencją Murthy`iego i Corony jest zatrudnienie nowego trenera przed lipcem, tak by nie powtórzyć błędów ubiegłego sezonu i przygotować szkoleniowcowi skrojoną pod niego kadrę.

Kategoria: Ogólne | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (6)

KOMENTARZE

1. Vicente7319.05.2021; 22:51
Vicente73"Przygotować szkoleniowcowi skrojoną pod niego kadrę"...

Buahahahahaaa!!! Tylko tyle wrzucę w kwestii mojego komentarza do tych słów...
2. EverBanega8720.05.2021; 08:38
EverBanega87Liczę na 2 transfery out: lim, murthy.
3. Volson20.05.2021; 10:10
Cóż.. chciałbym - to zawsze nowa nadzieja ;)
4. BuizeL20.05.2021; 10:29
Od kilku lat jestem fanem tego trenera.
5. chaga20.05.2021; 12:02
Szczerze lubię tego trenera ale chciałbym żeby odmówił murthy'emu i Limowi za to robią może w końcu do kogoś dotarłoby jak bardzo skrzywdzili ten klub i do jakiego poziomu żenady go sprowadzili.
6. VShingoV20.05.2021; 21:55
Bordalas wydaje się dosyć dobrą opcją, a na ten moment Valencii wręcz bardzo dobrą.
Liczę, że jeśli on lub kto inny przyjdzie dostanie parę wzmocnień. Wolę by Valencia pod "panowaniem" Lima wygrywała niż ryzykowała kolejne lata problemów.