sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Planes nowym dyrektorem sportowym?

Wojciech Ciuraj, 11.03.2021; 14:29

Nowe informacje o przyszłości klubu

Książę Johoru negocjuje szczegóły swojego wejścia do klubu z Peterem Limem. W międzyczasie przygotowuje nowy projekt sportowy oparty o fachowców znających hiszpański futbol. Jednym z głównych kandydatów na nowego dyrektora sportowego jest pracujący w Barcelonie Ramón Planes.

Tunku Ismail Idris nie ukrywa swoich intencji i od kilkunastu dni za pośrednictwem mediów społecznościowych prezentuje światu swoje pomysły na prowadzenie Valencii. Jednym z nich jest powrót do absolutnych standardów europejskiego futbolu czyli zatrudnienia dyrektora sportowego odpowiadającego za planowanie kadry i budowanie konkurencyjnego zespołu. Od kilku dni media informowały o poszukiwaniach, które prowadzi otoczenie księcia. Wygrana Joana Laporty w wyborach na prezydenta Barcelona, najprawdopodobniej oznaczać będzie koniec przygody Ramóna Planesa z katalońskim klubem.

Hiszpan ma spore doświadczenie w LaLidze i właściwie w każdym klubie, w którym pracował pozostawiał dobre wrażenie. Jego najnowszym odkryciem w Barcelonie jest młody Pedri. Planes dostrzegł w młodzieżowym reprezentancie Hiszpanii ogromny potencjał i udało mu się go przekonać do transferu. Udanie zarządzał także kadrami Espanyolu - w czasach gdy tę drużynę prowadził Mauricio Pochettino, a także Getafe, w którym w bardzo krótkim czasie zbudował konkurencyjny zespół sprowadzając między innymi Djené.

Kategoria: Transfery | El Desmarque, fot. Superdeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. LimaK11.03.2021; 21:02
Ciekawe jak i kiedy rozstrzygnie się sprawa z tym księciem... ;)