VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Sergio Romero na celowniku

Wojciech Ciuraj, 17.01.2021; 10:18

Argentyńczyk nowym bramkarzem?

Od kilku tygodni z klubem łączonych jest wielu piłkarzy, którzy mogliby wzmocnić drużynę w zimowym okienku. Włodarze klubu poszukują zawodników, którzy podniosą poziom kadry nie obarczając równocześnie klubowych finansów. Jednym z nich ma być Sergio Romero.

Argentyński bramkarz podobnie jak wielu piłkarzy w Europie, po 30 czerwca będzie wolnym agentem. Valencia niemalże na pewno pożegna się z Jasperem Cillessenem, którego pensja należy do najwyższych w klubie. Jego następcą ma być Sergio Romero. W ostatnich latach Argentyńczyk pełnił rolę drugiego bramkarza Manchesteru United. Otoczenie zawodnika sugeruje, że jego intencją jest powrót do regularnej gry nawet kosztem obniżenia zarobków. Romero jest doświadczonym reprezentantem swojego kraju, co ważne posiada także włoski paszport, dzięki czemu nie blokowałby miejsca dla piłkarzy spoza Unii Europejskiej.

Klub liczy, że sprzedaż Cillesena podreperuje wątły budżet, a dzięki bezgotówkowemu transferowi Romero, uda się zwiększyć rywalizację na tej pozycji. Manchester United były skłonny rozwiązać kontrakt Argentyńczyka już w zimowym okienku, jednak Valencia woli poczekać na rozwój sytuacji.

Kategoria: Transfery | Plaza Deportiva, fot. Superdeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. kOst17.01.2021; 12:26
kOstSolidny zawodnik IMO.