VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Kolejny przypadek koronawirusa

Bogdan Wójcik, 16.01.2021; 20:40

Covid-19 nie oszczędza Valencii

Sobotni poranek z pewnością nie należał do najłatwiejszych. Klub w oficjalnym oświadczeniu poinformował bowiem, że jeden z piłkarzy rezerw, który przez cały tydzień trenował z pierwszą drużyną przygotowując się do jutrzejszego meczu Copa del Rey przeciwko Alcorcón, uzyskał pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Póki co nie znamy nazwiska nieszczęśnika dotkniętego chorobą.

Oficjalne oświadczenie klubu brzmi następująco:

„Po ostatnich testach na obecność Covid-19 przeprowadzonych w ten piątek, potwierdzono pozytywny przypadek u jednego z piłkarzy drużyny rezerw, który trenował w tym tygodniu z pierwszą drużyną. W związku z tym zawodnik został natychmiastowo odizolowany od zespołu i przebywa obecnie w swoim domu na kwarantannie, podobnie jak jego bliscy. Tym samym Protokół Covid-19 został aktywowany zgodnie z rygorystycznymi kryteriami protokołów LaLiga i samego klubu. Wszyscy pozostali zawodnicy, a także cały personel pierwszej drużyny uzyskali negatywne wyniki, ale w tę sobotę ponownie przeszli testy PCR oraz antygenowe”.

Na ten moment nie są jeszcze znane wyniki sobotnich testów. Klub pozostaje jednak czujny, tak aby na bieżąco reagować w kwestii warunków podróży do Alcordón w celu rozegrania meczu pucharowego.

Kategoria: Ogólne | Marca, AS | fot. AS skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.