VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Valencia zainteresowana Gonzalo Platą

Mateusz Piniarski, 11.01.2021; 22:54

Poszukiwanie wzmocnień trwa

Karuzela transferowa ruszyła. Najnowszym nazwiskiem łączonym z Los Ches jest młody zawodnik Sportingu Lizbona, Gonzalo Plata.

To nie jest najlepszy sezon „Nietoperzy”. Wyprzedaż zawodników i chaos organizacyjny doprowadziły do znacznego osłabienia potencjału zespołu, który potrzebuje świeżej krwi. Peter Lim dał zielone światło dla dwóch wzmocnień z zastrzeżeniem, że mają one być bezgotówkowe. Znacznie okroiło to możliwości pozyskania zawodników, o czym pisaliśmy wcześniej. Stąd pomysł wypożyczenia do końca sezonu Gonzalo Platy, piłkarza Sportingu. Zawodnik ten stracił miejsce w podstawowym składzie, nie wpisując się w filozofię gry proponowaną przez trenera Leões, Rúbena Amorima.

Kim jest Gonzalo Plata?

Plata to 20-letni Ekwadorczyk, jeden z najbardziej obiecujących zawodników w kraju, dla którego zagrał osiem razy, strzelając trzy gole. Jest dynamicznym prawoskrzydłowym, mogącym dać powiew świeżości w ofensywie, będąc zawodnikiem o profilu podobnym do Yunusa Musaha. W poprzednim sezonie zagrał w 27 meczach, strzelając trzy bramki i zaliczając dwie asysty. Podczas tego zaliczał zaledwie ogony, występując w ośmiu spotkaniach, zaliczając jedną asystę.

Valencia nie jest jedyną drużyną zainteresowaną piłkarzem, jego usługami zainteresowane są także takie drużyny jak Cádiz i Huesca.

Kategoria: Transfery | Plaza Deportiva| fot. Plaza Deportiva skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Cirian12.01.2021; 15:53
CirianKolo jest niezły.

Może pójdą na wymianę na Jasona (haha - żart).
2. incubusmg12.01.2021; 19:26
incubusmgNie będzie żadnych wzmocnień. Dziękuję.
3. longer14.01.2021; 13:40
longerMa gościu zagwozdke: cadiz, huesca czy vcf. W sumie wyrównane towarzystwo