VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Harry Winks celem Valencii

Wojciech Ciuraj, 10.01.2021; 13:48

Anglik wzmocni drużynę?

Władze klubu przeczesują rynek w poszukiwaniu graczy mogących podnieść poziom mocno osłabionej drużyny. Jednym z piłkarzy, którzy zdaniem Miguela Ángela Corony pomogliby Javiemu Gracii w walce o ligowy byt jest zawodnik Tottenhamu Hotspur - Harry Winks.

Anglik jest wszechstronnym środkowym pomocnikiem, który jednak najlepiej radzi sobie jako kreator gry. Naturalną rolą Winksa jest ta, którą przez lata odgrywał w Valencii Dani Parejo. Angielskiego pomocnika odznacza także nieustępliwość i sprawność fizyczna, dzięki czemu wydaje się być idealnym uzupełnieniem środka pola Valencii. Harry Winks nie jest w obecnym sezonie pierwszym wyborem Jose Mourinho, mógłby więc przystać na wypożyczenie by występować w pierwszym składzie i zachować szanse na wyjazd na Mistrzostwa Europy.

Problemem w przypadku tej operacji są pieniądze. Peter Lim blokuje wszystkie wypożyczenia wymagające jakiejkolwiek opłaty, a także te zawierające obowiązkowy wykup po sezonie. Nawet przy najlepszej woli Tottenhamu Hotspur, nie należy przypuszczać, że zrezygnują z opłaty za wypożyczenie. Z identycznych powodów upadł temat ściągnięcia pomocnika Ajaxu Amsterdam - Edsona Álvareza. Obaj piłkarze byliby odpowiedzią na potrzeby Javiego Gracii i pozwoliliby Hiszpanowi na modyfikacje taktyki.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte, fot. Superdeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Ezprit10.01.2021; 14:03
Tydzień temu Jose powiedział, że Winks nie jest do wypożyczenia bądź sprzedaży.
2. Lolo11.01.2021; 00:54
Nie ma szans by Winks odszedł, chyba że ktoś go wykupi i to za spore pieniądze, których Levy nie przepuści.