VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Real Sociedad vs. Valencia — zapowiedź

Bartłomiej Płonka, 29.09.2020; 14:23

Wyjazd na Anoeta

Po remisie z Hueską u siebie czas na spotkanie wyjazdowe z Realem Sociedad. Valencia z pewnością nie będzie faworytem meczu w Kraju Basków, a ewentualną wygraną trzeba będzie traktować w kategoriach niespodzianki

Poprzednie spotkanie z Hueską raz jeszcze pokazało, że kibice Los Ches w obecnych rozgrywkach nie mogą liczyć na zbyt wiele. Valencia zagrała bardzo przeciętnie i długo nie potrafiła dojść do sytuacji bramkowych. Nawet dość przypadkowo zdobyty gol nie sprawił, że Nietoperze zgarnęły trzy punkty, bowiem później rywale zdołali doprowadzić do remisu.

Pojedynek na Anoeta prawdopodobnie będzie jeszcze trudniejszy. Przypomnijmy, że ostatnie ligowe zwycięstwo Valencii poza domem miało miejsce w grudniu 2019 roku. Jeszcze dwa miesiące z okładem i okaże się, że minie rok od tamtejszego tryumfu nad Levante 4:2

A jeżeli przypomnimy sobie mecze w Kraju Basków z Realem Sociedad to ostatnie wspomnienia nie mogą być dobre. W lutym Los Ches przyjęli lanie od Txuri-urdin 0:3. Na dobrą sprawę żadne liczby przed wtorkowym pojedynkiem nie przemawiają za Valencią.

Gdy spojrzymy na kadrę Valencii na to spotkanie, to uwagę zwraca z pewnością powrót Jaspera Cillessena. Holender nie jest jednak przewidywany do gry w wyjściowym składzie, tym bardziej, że w sobotę niezłe zawody zaliczył Jaume.

Przypominamy o tegorocznej edycji naszego Forumowego Typera.

Kategoria: Mecze | własne skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.