VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Znamy datę i rywala pierwszego sparingu

Bogdan Wójcik, 20.08.2020; 11:26

Przygotowania nabierają rozpędu

W sobotę 22 sierpnia o godzinie 19:00 na stadionie im. Antonio Puchadesa w Ciutat Esportiva de Paterna, Valencia rozegra swój pierwszy mecz towarzyski. Tegoroczną pretemporadę zainauguruje starcie przeciwko świeżo upieczonemu drugoligowcowi - CD Castellón. Mecz odbędzie się za zamkniętymi drzwiami bez udziału kibiców.

Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną tegoroczny presezon będzie bardzo nietypowy - nie będzie bowiem możliwości wyjazdu poza granice kraju w celu przeprowadzenia tradycyjnego tournée. W związku z ograniczeniami zdecydowano, iż zarówno treningi jak i mecze towarzyskie będą rozgrywane w pobliżu obiektów treningowych Valencii.

Zawodnicy zakończyli już pierwszy tydzień przygotowań, a spotkanie przeciwko CD Castellón będzie dla nich pierwszym sprawdzianem i okazją na zdobycie uznania nowego szkoleniowca.

Przez cały następny tydzień Valencia będzie próbowała także przywrócić do pełni zdrowia zawodników, którzy już w pierwszym tygodniu przygotowań narzekali na drobny dyskomfort. W ostatnich sesjach treningowych byli to m.in. Kevin Gameiro, Carlos Soler, Mouctar Diakhaby czy Geoffrey Kondogbia.

Wiemy już, że Valencia rozegra także sparing przeciwko Villarrealowi w Murcji. Mecz odbędzie się w piątek 28 sierpnia, będzie to zarazem pierwsza okazja na występ Daniego Parejo i Francisco Coquelina przeciwko swojemu byłemu klubowi.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.