VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Otamendi wróci do Valencii?

Artur Lipka, 10.08.2020; 22:54

Argentyńczyk na radarze „Nietoperzy"

Nicolás Otamendi chce odejść z Manchesteru City. Jego sytuację obserwują Los Ches, którzy chcieliby powrotu 32-latka na Mestalla.

Valencia chciała ściągnąć Otamendiego w ubiegłym sezonie, jednakże wtedy cena obrońcy była zbyt wysoka. Obecnie Manchester City nie chce robić problemów przy odejściu Argentyńczyka, któremu za rok kończy się kontrakt. Włodarzy „Obywateli\" zadowoli suma 10 mln €. A co najważniejsze, sam Nicolás ma chcieć transferu do drużyny „Nietoperzy\", stawiając powrót na Mestalla ponad oferty z innych klubów.

Otamendi w zeszłym sezonie zagrał 39 spotkań dla City, z czego większość w podstawowej jedenastce. Wciąż dobra forma i duże doświadczenie znacznie wzmocniłyby obronę Valencii, uzupełniając lukę po Ezequielu Garayu.

Problemem przy transferze jest limit piłkarzy spoza Unii Europejskiej. Dostępne miejsca zajmują Maxi Gomez, Kang In Lee i Gabriel Paulista. Żeby Otamendi mógł trafić na Mestalla, któryś z tej trójki musi odejdzie lub też Brazylijczyk musi otrzymać w najbliższym czasie hiszpański paszport, o który się stara od jakiegoś czasu. Póki to nie nastąpi, transfer Argentyńczyka stoi pod sporym znakiem zapytania.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte, ElDesmarque | fot. SuperDeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. jwrjwr12.08.2020; 12:47
jwrjwrDawać ludzi z polskiej ligi, u nas taniej i też jako tako.