VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Keita Baldé trafi na Mestalla?

Mateusz Nowacki, 09.08.2020; 11:40

Negocjacje trwają

Valencia negocjuje z Monaco przenosiny Senegalczyka na Mestalla. Los Ches chcieliby wypożyczyć piłkarza z opcją wykupu po sezonie.

Monaco po kolejnym przeciętnym sezonie chce gruntownie przebudować swój zespół i w tym celu jest zdeterminowane, aby sprzedać najbardziej wartościowych piłkarzy. Jednym z nich jest Keita Baldé, którym zainteresowała się Valencia.

Los Ches chcieliby wypożyczyć skrzydłowego z opcją wykupu po sezonie, której kwota nie przekroczy wartości zawodnika (15-20 mln €).

Takie rozwiązanie nie odpowiada z kolei Monaco, gdyż chcą oni jak najszybciej spieniężyć piłkarza i tym samym zredukować swój budżet placowy. Keita Baldé otrzymuje obecnie nieco ponad 4 mln € brutto / sezon, co według L'Équipe, czyni go najlepiej opłacanym afrykańskim zawodnikiem w całej Francji.

W poprzednim sezonie Keita Baldé wystąpił w 26 spotkaniach, podczas których zdobył osiem bramek i asystował przy czterech trafieniach. Liczby te mogłyby być wyższe, gdyby nie przedwczesne zakończenie rozgrywek we Francji spowodowane przez pamdemię koronawirusa.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva | SuperDeporte | fot. PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. 21fundmental09.08.2020; 13:26
A gdyby tak w rozliczeniu dorzucić Cherysheva lub Gameiro? Keita kiedyś robił bardzo dobre wrażenie, jest uniwersalny, bo może grać na skrzydłach, jako podwieszony napadzior. Ja jest na tak
AMUNT!!!