VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Toni Martínez ponownie w Valencii?

Mateusz Nowacki, 09.08.2020; 11:36

Powrót po latach?

Toni Martínez, który jest wychowankiem Valencii, rozważany jest jako opcja wzmocnienia ataku „Nietoperzy”.

„Nietoperze” chcą latem dokonać przebudowy formacji ofensywnej. Z klubem mają pożegnać się Rubéa Sobrino, Kévin Gameiro oraz Rodrigo, jeśli za tego ostatniego wpłynie odpowiednio wysoka oferta. Do zespołu z kolei może ponownie zawitać Toni Martínez.

Wychowanek Valencii bardzo dobrze odnalazł się na portugalskich boiskach, czego dowodem na to są jego liczby. Napastnik w 39 spotkaniach zdobył 14 bramek i asystował przy pięciu trafieniach. Tak dobra forma poskutkowała zainteresowaniem Valencii. Transfer ten, w porównaniu do pozyskania Higuaina, mógłby być bardziej ekonomiczną opcją dla klubu.

Pod względem charakterystyki piłkarz przypomina Kévina Gameiro, lecz jest nieco wyższy i bardziej kreatywny. Ponadto, Toni Martínez dobrze gra plecami do bramki oraz coraz lepiej spisuje się w powietrzu.

Przypomnijmy, że 23-letni Hiszpan opuścił Valencię w 2016 roku na rzecz West Hamu, po tym jak w drużynach Valencii zdobył ponad 100 bramek. Toni w barwach „Młotów” rozegrał łącznie 32 spotkania, z czego aż 29 w drużynie U-23. Mimo zdobyciu 25 bramek oraz zaliczeniu trzech asyst w West Ham U-23, Martínez opuścił klub i na zasadzie wolnego transferu przeniósł się do Famalicão.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte | fot. SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.