VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Pepe Reina opcją dla Valencii

Artur Lipka, 05.08.2020; 19:37

Czy Hiszpan wróci do ojczyzny?

W związku z chęcią sprzedania Jaspera Cillessena, Valencia poszukuje jego ewentualnego następcę. Takim ma być bramkarz AC Milanu, Pepe Reina, który jest ostatnio łączony się z klubem z Mestalla.

Ze względu na cięcia budżetowe, z Valencii ma odejść Jasper Cillessen. W jego miejsce klub chciałby pewnego bramkarza. Takim jest Hiszpan, z którym, będący w dobrych stosunkach Javi Gracia, miał już się osobiście skontaktować.

Kończący w tym miesiącu 38 lat Pepe Reina, mimo wieku, wciąż jest w dobrej formie. Pokazał to przez ostatnie pół roku, które spędził na wypożyczeniu w Aston Villi, pomagając klubowi w utrzymaniu się w Premier League. Doświadczenie i umiejętności przywódcze Hiszpana mogą się przydać Valencii w nowym sezonie.

Jednakże przeszkodą, by Reina przeszedł na Mestalla, są pieniądze. „Nietoperze\" chciałyby, aby Milan rozwiązał kontrakt z bramkarzem, co pozwoliłoby zatrudnić go za darmo. Co więcej, obniżono by obecną pensję Hiszpana. W zamian były reprezentant Hiszpanii ma chcieć 2-letniego kontraktu.

Kategoria: Transfery | ElDesmarque | fot. ElDesmarque skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.