VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Cztery kluby zainteresowane Parejo

Karol Kotlarz, 04.08.2020; 18:50

Gdzie zagra pomocnik?

Dani Parejo typowany jest do odejścia z Valencii w trakcie nadchodzącego okienka transferowego. Wszystko wskazuje na to, że kapitan „Nietoperzy” pozostanie w Hiszpanii, bowiem cztery zespoły z LaLiga są zainteresowane jego pozyskaniem.

Kilka tygodni temu hiszpańskie media łączyły pomocnika Los Ches z Sevillą. Parejo miałby zastąpić Evera Banegę, który w przyszłym sezonie zagra w Al-Shabab Riad. Pewnym problemem jest fakt, iż klub z Andaluzji pragnie pozyskać również Ivana Rakiticia, co z racji podobnej roli na boisku utrudniłoby grę obu zawodników jednocześnie.

Zainteresowanie pomocnikiem Valencii wyraża również Villarreal. Zespół, który od nowego sezonu obejmie Unai Emery, dobrze znany Daniemu Parejo, poszukuje graczy do wzmocnienia linii pomocy.

W mniejszym stopniu hiszpańska prasa łączy kapitana „Nietoperzy” z grą dla Atlético. Parejo w swoim składzie widzi również Real Betis, jednak sam piłkarz chciałby jeszcze spróbować swoich sił w europejskich pucharach, a Verdiblancos nie mogą mu tego zagwarantować.

Kategoria: Transfery | Superdeporte | fot. Superdeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. pedro904.08.2020; 21:49
Emery, Parejo, Coquelin w Villarealu, który rośnie, tymczasem Valencia coraz bardziej karłowacieje pod rządamu Lima i jego funkcjnonariuszy.