VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

OFICJALNIE: César podał się do dymisji

Artur Lipka, 30.06.2020; 00:09

Nagłe odejście

César Sánchez odchodzi z Valencii. Zaledwie kilkanaście minut po komunikacie o zwolnieniu Alberta Celadesa, były już dyrektor sportowy Valencii ogłosił, że złożył dymisję.

Oficjalny komunikat Valencii CF:

César Sánchez, będący do tej pory dyrektorem sportowym Valencii CF, w poniedziałek podał się do dymisji ze stanowiska szefa sztabu technicznego.

Powodem tej decyzji ma być zwolnienie Alberta Celadesa przez władze z Mestalla. Rano w szatni Sánchez poinformował zespół, że Hiszpan zostanie na stanowisku trenera. Jednakże kilka godzin później Peter Lim zwolnił Celadesa, mimo zapewnień dla Sáncheza, że tego nie zrobi.

Sytuacja w klubie stała się jeszcze bardziej skomplikowana. Tuż przed otwarcie okna transferowego zmienia się osoba odpowiedzialna za transfery co z pewnością spowoduje bałagan w letnich zakupach.

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com | fot. Deportevalenciano skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. michalgerrard30.06.2020; 05:52
michalgerrardKomedia
2. Volson30.06.2020; 09:11
Co tutaj się dzieje? Przecież to są jakieś żarty.
3. kurzica30.06.2020; 11:05
Z niepokojem odkryłem, że od 14 lat jestem masochistą - wtedy stwierdziłem, że kibicuję Valencii. :D
4. LimaK30.06.2020; 11:32
"Cyrk na kółkach"...
5. nanek1930.06.2020; 11:40
Co tutaj sie dzieje? W tym klubie nigdy nie będzie normalnie... Przykro patrzyć ma to wszystko. Po przyjściu Lima wpadłem w mega optymizm i liczyłem na pewna stabilixycje nie tylko finansowa. Dorównanie Atletico stało się realne. Pozostanie tak zwana trzecia siła w Laliga. Nic z tego.! Kiedy wydawało się, że nasz "Zbawiciel" przejrzał na oczy, czar znow prysł. Po dobrych sezonach zwalnia człowieka, który s realizował swój projekt okraszony zwycięstwem w Pucharze krajowym. Projektów nie rozmontowuje się w 2 miesiące.! No coz! Burdel na kółkach. Szkoda tylko tych wszystkich ludzi którzy noszą w sercu z dumą nietoperza i marzą o tym, aby było narmalnie w. Czy to tak wiele.? . Amunt