sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Udany występ Guillamóna

Wojciech Ciuraj, 24.06.2020; 19:33

Szybkie postępy wychowanka

Dobra dobra gra młodego stopera, jest jednym z niewielu pozytywów ostatnich spotkań. Młodzieżowy reprezentant Hiszpanii, choć został rzucony na głęboką wodę, pokazuje duży potencjał.

To co odróżnia Hugo Guillamóna od pozostałych stoperów w kadrze, to naturalny talent do rozgrywania akcji. Tylko w ostatnim spotkaniu, Hiszpan wykonał 55 podań, z czego aż 52 trafiły do adresata. Niewątpliwie piłkarz o takim profilu może pełnić ważną funkcję w wielu różnych wariantach taktycznych. W meczu z Osasuną, Hugo partnerował Gabrielowi i wydaje się, że aktualnie ten duet obrońców jest optymalny. Doświadczenie i twarda gra Brazylijczyka może wydatnie przyczynić się do rozwoju wychowanka Valencii. Tym bardziej, że młodzian wciąż może poprawić wiele elementów, choćby grę w powietrzu.

Pozostaje mieć nadzieję, że kolejne spotkania ugruntują jego pozycje w kadrze, a klub zdecyduje się na kontynuowanie współpracy z Guillamónem. Kolejna okazja do zbierania doświadczenia przez Hiszpana już w czwartek gdy Valencia zmierzy się z Eibarem.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. LimaK24.06.2020; 19:40
Valencia wychowankami stoi ;)