sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Zrobiliśmy wystarczająco, aby wygrać”

Mateusz Nowacki, 13.06.2020; 13:27

Pomeczowa wypowiedź Rodrigo

Po derbach Walencji, wywiadu udzielił strzelec bramki dla Los Ches - Rodrigo Moreno. Napastnik opowiedział m.in. odczuciach związanych z grą przy pustych trybunach oraz o napiętym terminarzu rozgrywek.

O wyniku

To oczywiście słodko-gorzkie uczucie. Zrobiliśmy wystarczająco dużo, aby wygrać, zwłaszcza po strzelonej tak późno bramce i posiadaniu jednego zawodnika na boisku więcej. Nie wiem czy to był rzut karny czy nie, ale szkoda, że mecz zakończył się remisem. Teraz musimy się skupić na następnej grze.

Musimy iść naprzód

Oczywiście zwycięstwo mogłoby przybliżyć nas w tabeli, ale wciąż jest 30 punktów do zdobycia, a my jesteśmy 3 punkty od miejsc premiujących grą w Lidze Mistrzów. Do rozegrania jest wiele spotkań. La Liga nadal będzie tak samo konkurencyjna jak wcześniej; Pierwsze kilka spotkań będzie trudniejsze pod względem kondycyjnymi i musimy zastanowić się nad tym, co się wydarzy. Przykro nam, że nie wygraliśmy dziś wieczorem, ale jutro jest kolejny dzień.

O meczu przy pustych trybunach

Graliśmy już za zamkniętymi drzwiami. To trochę dziwne, ponieważ to nie to samo, ale jest jak jest. Przynajmniej możemy z dnia na dzień powrócić do normalności. Piłka nożna ma ogromne znaczenie w życiu ludzi i mam nadzieję, że możemy zakończyć sezon ze spokojem i bezpieczeństwem, a także osiągnąć nasze cele.

La Liga bez chwili oddechu

Nie ma czasu na rozpacz. Tak bywa bardzo często. W ciągu półtora miesiąca pozostało dziesięć spotkań. Ten, kto jest najlepiej przygotowany, osiągnie swoje cele.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | PlazaDeportiva | fot. DeporteValenciano skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.