VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Paulista może nie zagrać z Levante

Mateusz Nowacki, 11.06.2020; 11:11

Występ Brazylijczyka zagrożony

Już w piątek Valencia rozegra derbowy mecz z Levante. Albert Celades może mieć jednak niemały ból głowy przy wyborze środka defensywy na to spotkanie. Ezequiel Garay jest wciąż kontuzjowany, a Gabriel Paulista ma problemy ze zmęczeniem mięśni.

To już drugi z rzędu, kiedy Gabriel Paulista trenował w Paternie jedynie indywidualnie. Wszystko to spowodowane jest zmęczeniem mięśni. Mecz derbowy z Levante odbędzie się już w piątek i bardzo prawdopodobne, że Brazylijczyk nie pojawi się w wyjściowej jedenastce na ten mecz.

Na wypadek takiego scenariusza, wczoraj Albert Celades przetestował duet stoperów Mangala -Diakhaby oraz DIakhaby - Guillamón. Dodatkowo, do sesji treningowej dołączył kolejny środkowy obrońca - Hugo González. Mimo to szanse na występ 17-letniego wychowanka Valencii są raczej małe.

A Wy kogo widzielibyście w najbliższym meczu na środku obrony?

Kategoria: Ogólne | Eldesmarque | fot. SuperDeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. kupis8911.06.2020; 11:18
kupis89Mam dziwne przeczucie ze nikogo nie kupią w tym sezonie.
2. Vicente7311.06.2020; 12:43
Vicente73Zaraz, zaraz... Ostatnie trzy miesiące to wakacje piłkarzy, a Paulista ma "zmęczenie mięśniowe"... Co - u licha - dzieje się w tym dziwnym klubie zwanym Valencia CF w kwestii przygotowania fizycznego i opieki medycznej??? Przez okrągły sezon połowa składu wyłączona jest z gry (właściwie to stan trwający od lat), zbliża się pierwszy mecz po 3-miesięcznej przerwie, a już czytamy o brakach w składzie!
3. elb11.06.2020; 13:34
elbAkurat problemy zdrowotne wśród zawodników po dość długiej przerwie od rozgrywek, zresztą nie tylko w Valencii, to coś, co było do przewidzenia.
Przez ponad dwa miesiące trenowali w domowym zaciszu, na niskiej intensywności. Teraz wracają, a intensywność zajęć rośnie. Nic zatem dziwnego, że pojawiają się urazy. Potrzeba więcej czasu na właściwe ich przygotowanie, tak jak podczas pretemporady.
Gdy rozpoczną się zmagania ligowe, przy tej częstotliwości spotkań, wtedy problem kontuzji może się nasilić, patrz - Bundesliga, gdzie po pierwszej kolejce po wznowieniu kilku graczy doznało kontuzji.