sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Piccini przejdzie operację (Aktualizacja!)

Karol Kotlarz, 18.05.2020; 17:33

Koniec sezonu dla Włocha?

Kilka miesięcy temu Cristiano Piccini doznał urazu rzepki, który wykluczył go z gry na długi okres czasu. Obrońca musi przejść niezbędną operację, która wyklucza jego powrót w trwającym sezonie, o ile ten zostanie wznowiony.

Oficjalny komunikat Valencii CF:

Cristiano Piccini zostanie poddany operacji we wtorek, 19 maja, w szpitalu IMED w Walencji. Procedura polega na usunięciu płytek i śrub, używanych do osteosyntezy w operacji rekonstrukcyjnej, którą przeszedł z powodu złamanej prawej rzepki w sierpniu 2019 r.

Piccini po wznowieniu treningów odczuwał lekki dyskomfort w kontuzjowanej nodze z powodu obecności płytek i śrub, dlatego też klub zadecydował o przeprowadzeniu operacji. Obrońca wróci do gry w przyszłym sezonie.

Aktualizacja

Cristiano Piccini przeszedł operację we wtorek w szpitalu IMED w Walencji. Procedura polegała na usunięciu płytek i śrub z jego prawej rzepki, stosowanej w leczeniu złamania, które spowodowało, że nie grał w 2020 r.

Włoski obrońca przejdzie teraz program regeneracji i rehabilitacji, z nadzieją, że będzie dostępny, aby pomóc drużynie w ostatnich 11 meczach sezonu LaLiga 2019/20.

Cristiano Piccini jest już po operacji. Wbrew wcześniejszym doniesieniom jest szansa na powrót obrońcy do gry w obecnym sezonie, o ile zostanie wznowiony. Taką informację przekazał sam zawodnik oraz możemy o tym przeczytać w wydanym przez Valencię komunikacie.

Kategoria: Raporty Medyczne | valenciacf.com | El Desmarque Valencia skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. EverBanega8718.05.2020; 18:43
EverBanega87Od samego początku twierdziłem, że ten transfer jest bezcelowy...wszędzie gdzie grał (a raczej próbował wrócić na boisko), był kontuzjowany...wykopać...
2. staste7718.05.2020; 21:22
staste77Nie mamy innego wyjścia - trzeba zawalczyć o jego powrót na boisko. Był coraz lepszy.
3. Cirian19.05.2020; 11:59
CirianBez przesady. Jego przypadek nie różni się aż tak bardzo od kazusów Canalesa i Banegi, którzy przecież jeszcze (głównie kolejnym drużynom) mieli wiele do zaoferowania...