VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Lato: „Przewiduję wygraną Valencii”

Karol Kotlarz, 30.09.2019; 19:22

Kilka słów od obrońcy

W letnim okienku transferowym Toni Lato przeszedł na zasadzie wypożyczenia do PSV Eindhoven. W Eredivisie jednym z głównych rywali tego zespołu jest kolejny przeciwnik Valencii w Lidze Mistrzów, Ajax Amsterdam. Przed meczem defensor ocenił szanse Los Ches w zbliżającym się starciu.

„Będą trudnym przeciwnikiem i Valencia będzie musiał wspiąć się na wyżyny. W zeszłym sezonie pokazali na co ich stać. Valencia ma wszystko co niezbędne, by wygrać. Na Mestalla panuje świetna atmosfera, która motywuje zawodników podczas ważnych spotkań. Jakikolwiek zespół, niezależnie od tego jak wielki, może tam sobie nie poradzić, jeśli jest presja ze strony drużyny i fanów” – ocenił Lato.

Obrońca przyznał, że treningi w Eredivisie wyglądają nieco inaczej niż w Hiszpanii, a rywale są dobrze przygotowani fizycznie: „Ajax gra nie tylko dobrze w piłkę, ale są też świetni fizycznie. Eredivisie jest mniej konkurencyjna niż LaLiga, jednak jest bardzo fizyczną ligą, ze sporą ilością kontaktów w stylu gry. Na treningach sporo gra się z piłką, lecz w starym stylu. Sesje treningowe są dłuższe, boiska większe i trzeba znacznie więcej biegać”.

Zdaniem Lato Ajax ma też słabe strony, na które trzeba zwrócić uwagę. Obrońca uważa, że Valencia ma szansę na wygraną w środowym meczu: „Miewają problemy bez piłki oraz czasem zostawiają niewielu graczy z tyłu przy kontrataku. Jeśli Valencia wyjdzie na boisko silna, tak jak w meczu z Chelsea, a wszystko potoczy się dobrze, jestem pewien, że jest w stanie wygrać. Przewiduję wygraną 2:1 Valencii”.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.