VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Gayà z kontuzją uda

Karol Kotlarz, 24.09.2019; 18:21

Przerwa w grze obrońcy

Mecz z Leganés zakończył się przed czasem dla José Gayi. Jak wykazały testy medyczne, defensor doznał urazu uda i czeka go około trzech-czterech tygodni przerwy.

Oficjalny komunikat Valencii CF:

José Luis Gayà doznał naciągnięcia ścięgna uda prawej nogi, co potwierdziły testy przeprowadzone we wtorek rano. Jego stan będzie oceniany w najbliższych tygodniach.

Przewiduje się, że przymusowa przerwa w grze zawodnika wyniesie około trzech-czterech tygodni. Oznaczałoby to, że Gayà opuścić może cztery spotkania: z Getafe, Athletikiem, Alavés i Ajaxem. Dodatkowo kontuzja obrońcy może wpłynąć na brak powołania do kadry narodowej.

Soler wraca do pełni sprawności

Dobre wieści płyną z Walencji odnośnie Carlosa Solera. Pomocnik rozpoczął już treningi na basenie i w siłowni, a niebawem ma powrócić na boisko. Jego leczenie przebiega dobrze, zawodnik wytrzymuje coraz większe obciążenia treningowe. Przewiduje się, że 22-latek wróci do gry za dwa tygodnie.

Kategoria: Raporty Medyczne | valenciacf.com | El Desmarque Valencia skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Valencianistas25.09.2019; 07:27
I wyszedł cały bezsens wypożyczenia Latore do PSV

Lato > Costa
2. KempesVCF25.09.2019; 12:05
KempesVCFLato jest tak dobry, że w tym sezonie zagrał aż 150 minut. W PSV U-21.
3. Old Wardrober25.09.2019; 13:31
Lato > Jaume? Na razie to nie ma za wielu przesłanek żeby tak sądzić. Z Sociedad i z Leganes Costa wcale nie wyglądał źle. Natomiast jak Lato w zeszłym sezonie już wyszedł na boisko, to gołym okiem było widać, że to najsłabszy zawodnik w naszej kadrze. Jeśli koleś nie łapie się do składu PSV to winić można tylko jego, a nie Alemanego.
4. lasio25.09.2019; 14:10
Trzymać go było bez sensu- wypożyczenie było dobrym posunięciem i ściągnięcie Jaume, który godzi się na bycie zmiennikiem Gayi. Co do Lato: wypożyczenie ok, ale jak widać trzeba było się zdecydować na jakąś Extremadurę czy inną Ponferradinę