VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

OFICJALNIE: Longoria opuszcza Valencię

Mateusz Nowacki, 21.09.2019; 10:41

Mateu Alemany sam na placu boju

Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami Pablo Longoria ostatecznie podzielił los Marcelino Garcíi Torala i nie jest już częścią projektu o nazwie „Valencia CF”.

OFICJALNY KOMUNIKAT VALENCII CF:

Valencia CF osiągnęła porozumienie z Pablo Longorią w sprawie rozwiązania kontraktu, które wchodzi w życie od piątku. Klub pragnie podziękować mu za ciężką pracę i poświęcenie podczas bycia dyrektorem sportowym.

Do grona zwolnionych z klubu może niebawem dołączyć także Mateu Alemany, który obecnie negocjuje swoje warunki odejścia z Valencii CF.

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com | AS | Własne skomentuj Skomentuj (6)

KOMENTARZE

1. BuizeL21.09.2019; 12:29
No to w zamian za nich niech będzie Canizares i Marchena xd.
2. Abec21.09.2019; 12:42
AbecRozczaruje Cię @Buizel. Mówi się o Roberto Fernandezie (ex-Barcelona 2015-2018).
3. benji21.09.2019; 18:01
benjiKolejny gwóźdź do trumny Valencii. Przyznam, że nie wiem za co można by Longorię wyróżnić, ale jakich osiągnięć można wymagać, gdy co dwa lata zmienia się dyrektora sportowego?
Taka "filozofia klubu".
Za niedługo pożegnamy też Mateu. Jak sam powiedział "projektów nie rozmontowuje się w dwa miesiące". Cóż, Lim potraktował to jako wyzwanie i rozp***li wszystko w dwa tygodnie.
Doprawdy żałuję, że nie mogę być jutro na Mestalla. Jeb*č Lima i jego "filozofię"!!!!
4. lisovski22.09.2019; 02:38
lisovskiDla mnie to jest tak dęte że aż śmieszne czego chcą ci panowie władzy absolutnej w klubie ? Umierają za Rodrigo który za tą kasę powinien być sprzedany z pocałowaniem ręki i od zaraz ? za to że Kang in nie idzie na wypożyczenie ? z jednej strony mówią że nie popełnią głupoty podpisując Falcao a z drugiej dają kontrakt Vietto i Czeryszewowi. Prowadzą projekt ku zwycięstwu i po sezonie przy pierwszych trudnościach zapinają marynarki i nara ? To jest jakaś farsa i chciał bym aby ktoś rozeznany w temacie opisał konflikt rzetelnie aby można było to konkretnie ocenić. Jak dla mnie panowie dyrektorzy robią komedie i jak nie wiadomo o co chodzi ,,itp.
5. los ches22.09.2019; 05:49
los chesJa już zrezygnowałem z analizowania całej tej historii z zwalnianiem w Valencii. Za dużo głów gada. Na przykład kompletnie nie rozumiem wypowiedzi Garego Nevilla. Po co on wypowiada się? Nie dość, ze skomprotmitowal się jako trener, do tego okazało się, ze bycie ekspertem to zupełnie inny świat niż trenowanie w praktyce. A ten co robi? Jeszcze dokłada oliwy do ognia swoimi tweetami. A przecież Neville to dobry przyjaciel Lima. Czy już nie? Szkodzilby swojemu kumplowi? "Kazal mi odpuścić puchar. "Patrzac na jego wyniki to chyba miał odpuścić każdy mecz. Po prostu niektórzy nie powinni wypowiadać się.
Zdecydowałem, ze boisko zweryfikuje. Widzę cień nadzieji w tym, ze piłkarze poczują hiszpańska krew i będą grać nie tylko efektywnie ale i efektownie.
Poczekam na dalszy rozwój wydarzeń.6. los ches22.09.2019; 06:03
los cheslisovski
najlepiej jakbyś przeczytałal wszystkie komentarze z ostatnich newsów na VCF. :) W każdym z nich jest zawarta prawda, bezwzględnu na to czy one są krytyczne lub broniące Lima.