VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Celades: „Szatnia jest bardzo szczęśliwa”

Mateusz Nowacki, 19.09.2019; 19:34

Pomeczowa konferencja trenera

Na pomeczowej konferencji prasowej Albert Celades odniósł się m.in do stałych fragmentów gry, do posadzenia Guedesa na ławce oraz do nowego startu.

O zwycięstwie

Szatnia jest bardzo szczęśliwa. Zespół wykonał świetną robotę i mamy nadzieję, że od teraz ludzie będą mówić tylko o naszym futbolu i spojrzą w przyszłość.

O stałych fragmentach gry

Nie wiem czy wychodziły one u poprzedniego trenera, ale od kiedy graliśmy z Barcą to zaczęliśmy pracować nad sytuacjami typu dead ball (przyp. red. - termin oznaczający taki stan, w którym piłka nie może być zagrywana) i innymi aspektami naszej gry.

O nowym starcie po wygranej

Miejmy nadzieję, że od teraz zaczniemy mówić o futbolu, a pogłoski o zewnętrznych rzeczach się skończą. Wierzę, że dzięki dzisiejszemu zwycięstwu możemy patrzeć w przyszłość. To było bardzo trudne i kosztowało zawodników wiele wysiłku. Kiedy dochodzisz do takiej sytuacji, rywalizując w Lidze Mistrzów w tak wyrównanym świecie, chcesz się jej trzymać z całej siły i nie pozwolić jej odejść. Piłkarze pokazali swoje zaangażowanie. Powinniśmy być dumni z zaangażowania jakie zespół wykazał klubowi i kibicom.

Piłkarze wiedzą, że wygrana z drużyną taką jak z Chelsea na takim boisku zajmuje wiele czasu. Nigdy nie czułem się tu sam i zawsze czułem, że mam poparcie wśród piłkarzy.

O usprawnieniach

Możesz wprowadzić kilka zmian. Wczoraj byliśmy zdolni pracować nad kilkoma rzeczami i jesteśmy szczęśliwy, ponieważ widzieliśmy dzisiaj kilka z nich na boisku. Podziękowania należą się piłkarzom. Staramy się im pomóc w pewnych sytuacjach, które mogą wystąpić w określonych momentach.

O Guedesu jako rezerwowym i oświadczeniu Parejo

Guedes to moja decyzja. Nie ma tutaj problemu. Parejo jest naszym kapitanem, bardzo ważnym zawodnikiem i to przywilej mieć takiego piłkarza. Dani to gracz, który daje Ci chwilę wytchnienia, łączy podania i to dlaa nas bardzo ważne grac w taki sposób.

O czasie potrzebnym do odciśnięcia swojego piętna

Nie mam żadnego ego, aby odciskać jakiekolwiek piętno. Jedyną rzecz jaką chcę to pracować. Zostałem powołany do pracy i postaram się to zrobić w najlepszy możliwy sposób. Mamy bardzo mało czasu na trening, ponieważ gramy co trzy dni. Popracowaliśmy trochę nad stałymi fragmentami gry i staraliśmy się wprowadzić kilka dobrych rzeczy do wszystkiego, co zespół już miał, a to dużo. Nie próbuję odciskać żadnego piętna; Po prostu staram się uzyskać najlepszą wydajność u każdego zawodnika.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | DeporteValenciano skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. LimaK19.09.2019; 19:49
Czas pokaże, jak będzie, ale życzę mu powodzenia :)