VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Celades: „Morale są dobre”

Mateusz Nowacki, 17.09.2019; 19:00

Kilka słów od Celadesa

Na przedmeczowej konferencji prasowej pojawił się Albert Celades. Tym razem u jego boku nie stawił się żaden piłkarz – to efekt protestu zawodników na zwolnienie Marcelino bez podania przyczyny. Trener odniósł się m.in. do obecnej sytuacji piłkarzy.

O Chelsea FC

W naszych oczach to świetny zespół, pełen świetnych indywidualności i fantastyczny kolektyw. Przed nami bardzo duże i ekscytujące wyzwanie. Zaczyna się Liga Mistrzów i Chelsea jest zespołem, który sprawi dużo problemów. Rozpoczęli sezon grając jedną formacją, ale zmienili ją w meczu przeciwko Wolves. Wiemy jak świetnym zespołem jest Chelsea.

Brak zwycięstwa na Stamford Bridge

Będziemy grać ze świetnym zespołem z imponującymi zawodnikami. Poprzednie wyniki to już przeszłość i postaramy się zmierzyć z Chelsea, świadomi trudności jakich napotkamy.

O morale zespołu

Morale są dobre. We wtorek rozpoczynają się najlepsze zawody klubowe na świecie, co z pewnością będzie wystarczającą motywacją dla wszystkich, aby skupić na tym spotkaniu. Wszyscy piłkarze chcą grać i być w takiej sytuacji jak ta, grając na takim stadionie. Nikt nie chce tego przegapić i to jest najważniejsze.

O ograniczonym czasie na trening

Nie mamy dużo czasu na pracę i wdrożenie niektórych pomysłów jakie chcielibyśmy wkomponować, ale zespół radził sobie bardzo dobrze i musimy starać jak najlepiej to wykorzystać. Grupa jest przyzwyczajona do gry na bardzo wysokim poziomie wydajności. Mamy mecz co trzy dni i tak do następnej przerwy na reprezentacje. To będzie proces i zobaczymy jak długo zajmie.

O obecnej sytuacji piłkarzy i trenera

Wszyscy musimy patrzeć w przyszłość i spróbować znaleźć to co jest najlepsze dla zespołu i klubu. Najlepszym sposobem na to jest skupienie się na rzeczywistości. Przed nami pierwszy mecz w Lidze Mistrzów, potem kolejny mecz w lidze i wszystko co jest poza tym nie pomaga nam w utrzymaniu konkurencyjności i sprostaniu przeciwnikom w jak najlepszy możliwy sposób.

Jestem tutaj trenerem i podejmuję decyzje. Gracze muszą dostosować się do trenera, tak jak ja muszę dostosować się do nich. Mam doświadczenie w sytuacjach, przez które obecnie przechodzą i nie jest ona idealna, ale jestem przekonany, że dobrze sobie z tym poradzimy.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | Marca skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. lasio17.09.2019; 19:43
Kłam Pinokio, kłam.
2. BuizeL17.09.2019; 19:54
Buhaha tytuł kapitalnie dobrany.
Świetny.
Od dzisiaj nowe pseudonim dla Albercika mamy. :))
3. Abec17.09.2019; 20:08
AbecA dziękuję @Buziel. Staram się :D
4. incubusmg17.09.2019; 20:18
incubusmgMorales? No i w pizdu, wylądował...