VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Alemany i Longoria będą następni?

Adam Musialik, 16.09.2019; 15:10

Efekt domina

Burzenie zwycięskiego projektu Valencii następuje w zastraszającym tempie. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie zarówno Mateu Alemany, jak i Pablo Longoria, opuszczą klub.

Dyrektor generalny ma z Valencią kontrakt do końca sezonu i nie zamierza go przedłużać. Jak informują media, Alemany obecnie negocjuje „przyjazne” opuszczenie klubu. Peter Lim chce zatrzymać obu pracowników, ale ci są zdecydowani zakończyć swoją przygodę z Valencią, ponieważ bardzo dotknęły ich ostatnie decyzje singapurskiego biznesmena.

Możliwe odejście Rodrigo i konflikty w klubie mocno osłabiły pozycję obu panów, jeżeli porównamy ją do tej z początku ich pracy na Mestalla. Pożegnanie Alemany'ego i Longorii wydaje się nieuniknione i oznaczać będzie całkowite odcięcie się od poprzedniego projektu.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. BuizeL16.09.2019; 15:28
Brak komentarza ze strony Murthego, brak wypowiedzi Lima zaczynają mnie przekonywać kto jest temu wszystkiemu winny. Wolę mieć twardy dowód. Cóż. "Jest jak jest".
Marcelino może i wróci na Mestalla kto to wie - jeśli azjaty już nie będzie.
Jedno w tym wszystkim jest pozytywne.. co by się nie działo, zawsze będę za Valencią. Nie wiem czy za mojego życia doczekam się długotrwałej stabilizacji.
2. arrr16.09.2019; 22:17
arrrPowiedzmy to głośno - jeśli to prawda z Marcelino... to Peter Lim jest głupcem i skończonym ciu.em. Jest biznesmenem w sporcie w którym zysk jest zależny od sukcesów sportowych, więc o co mu chodzi? Zwalniając Marcelino za nieposłuszeństwo okazał wielką głupotę i krótkowzroczność. Jestem zły i zarazem smutny, że taki fajny klub jest w rękach apodyktycznego człowieka.
ps. szanowni Admini proszę o wyrozumiałość w ocenie mojej wypowiedzi. Zawsze byłem spokojny i stonowany ;)
3. pedro917.09.2019; 15:47
Murthy miał spotkać się wczoraj wieczorem z piłkarzami, żeby wyjaśnić im powody zwolnienia Marcelino. W ten sposób chce zażegnać konflikt.
Na znak protestu piłkarze zbojkotowali przedmeczową konferencję prasową - ze strony VCF obecny był tylko Celades. Klub będzie za to ukarany przez UEFA, gdyż udział trenera i co namniej 1 piłkarza w takiej konferencji jest obowiązkowy.
Odejście Alemanego i Longorii jest oczywiste. Nie oni pierwsi, nie oni ostatni. Taki jest styl zarządzania Lima.