VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Rezerwy dalej bez zwycięstwa

Wojciech Ciuraj , 16.09.2019; 11:49

Kolejny remis drugiej drużyny

W czwartej serii spotkań Segunda Division B podopieczni Chemy Sanza ponownie nie dali rady zdobyć kompletu punktów. Po trzech remisach i porażce, Valencia Mestalla zajmuje niskie, 17 miejsce w tabeli.

Rezerwy Valencii podobnie jak pierwsza drużyna, niemrawo rozpoczęły sezon. Trudno jednak połączyć słabe wyniki drugiego zespołu z chaosem instytucjonalnym trapiącym ostatnio klub. Tym razem podopieczni Chemy Sanza podejmowali na własnym stadionie La Nucię. Trener mógł w tym spotkaniu skorzystać z Koby Koinrediego i Yunusa Musaha, którzy ominęli poprzednią kolejką z powodu powołań do reprezentacji młodzieżowych. Warto odnotować, że młodzi zawodnicy pokazali się z dobrej strony w meczach międzypaństwowych.

Spotkanie rozpoczęło się dobrze dla gospodarzy bo już w 4 minucie Juanan otrzymał czerwoną kartkę za faul taktyczny. Valencia Mestalla starała się wykorzystać grę w przewadzę, niestety bezskutecznie. Poza strzałem Alfreda Planasa, pierwsza część meczu nie obfitowała w klarowne sytuacje bramkowe. Po zmianie stron działo się zdecydowanie więcej. W pierwszych minutach szczególnie aktywny był Yunus Musah jednak wynik pozostawał bez zmian. Chema Sanz postanowił zwiększyć siłę rażenia desygnując do gry Sergio Moreno oraz Pascu i właśnie ta dwójka w końcowej fazie spotkania stwarzała spore zagrożenie pod bramkę La Nucii.

Choć goście starali się kontrować, to grająca w przewadze Valencia Mestalla była stroną przeważającą i wielka szkoda, że nie udało się wykorzystać sprzyjających okoliczności.

Kategoria: Mecze | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. pedro917.09.2019; 13:06
No to kto z tych chłopkaów wskakuje do kadry VCF panie Murthy? Czy są już jakie dyrektywy z Singapuru?