VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Rozmówki z Nietoperzem #4

Redakcja, 16.09.2019; 00:21

21.40, RadioGOL

W poniedziałkowy wieczór czas na czwarty odcinek Rozmówek z Nietoperzem. Głównym tematem audycji będzie zwolnienie Marcelino, do którego doszło w poprzednim tygodniu.

Tradycyjnie, gospodarzem audycji o Valencii będzie Bartłomiej Płonka, który tym razem będzie gościć Mateusza Nowackiego, redaktora VCF.pl. Zdecydowanie większa część programu będzie poświęcona wydarzeniom sprzed kilku dni, kiedy doszło do niespodziewanego zwolnienia Marcelino. Nie zabraknie także krótkiego podsumowania klęski z Barceloną oraz zapowiedzi nadchodzącego meczu z Chelsea.

Premiera odcinka już w poniedziałek o godzinie 21.40 na kanale 1 Radia GOL. Powtórka dzień później o godzinie 17.00!

Odsłuchaj Rozmówki z Nietoperzem #3 na SoundClound

Kategoria: Ogólne | skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. lisovski16.09.2019; 08:55
lisovski"Piłkarze kompletnie rozbici zwolnieniem Marcelino " Rozsypka w drużynie " "stracony sezon" . Jeszcze piętnaście lat temu na spoko kupił bym temat podobnie jak " piłkarz musi mieć czas na aklimatyzację w zespole takim jak Valencia ". Dzisiaj jestem już chyba za stary i cyniczny bo ogarnia mnie śmiech. Po przepracowaniu prawie dwudziestu lat gdy słyszę że zwolnili kierownika to chytrze zacieram rączki jak prezes po wygranych wyborach.
Ale tak na serio to mam coraz mniejszy szacunek do ludzi zawodowo zajmujących się graniem w piłkę . Byle gówno potrafi rozbić ich pewność siebie i dobre samopoczucie pomimo że świat mocno ich wynagrodził dając szczęście pracy którą kochają i kupę kasy za to. Byle deszcz za oknem byle dziennikarzyna z negatywną opinią byle zawirowania w otoczeniu potrafią zniszczyć na tygodnie ich koncentrację. Chyba wolę koszykarzy albo żużel.