VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Celades: „Musimy trzymać się razem”

Mateusz Nowacki, 15.09.2019; 22:20

Pomeczowa konferencja Celadesa

Na pomeczowej konferencji Albert Celades odniósł się m.in. do przebiegu spotkania oraz morale zespołu.

O meczu

Na początku spotkania straciliśmy szybko dwie bramki i przeciwko takiej drużynie trudno odmienić bieg spotkania, ale dobrze się zorganizowaliśmy, strzeliliśmy bramkę i mogliśmy nawet zdobyć kolejną. W przerwie mieliśmy dobre przeczucie, ale początek drugiej połowy był dla nas bolesny. Pomimo wyniku chcieliśmy grać do końca i dlatego strzeliliśmy bramkę na koniec meczu

Mieliśmy zły start, ale zawsze wierzyłem, że mogło być lepiej. Drużyna dobrze zareagowała po stracie gola na 2:0, poprawiliśmy się i skończyliśmy pierwszą połowę w dobrym stylu. Jednak druga połowa zaczęliśmy od problemów, choć piłkarze próbowali aż do końcowego gwizdka.

O morale

Zespół może się podnieść poprzez ciężką pracę. Zamierzamy pracować najlepiej jak potrafimy, aby odwrócić sytuację. Musimy trzymać się razem i napierać w tym samym kierunku, akceptując rzeczywistość.

Gdzie tkwi problem?

We wszystkim. W nastrojach i w tym, co możemy zaszczepić w grze, ale nie ma wiele czasu na robieniu tyle rzeczy. Postaramy się jak najlepiej wykorzystać to co mamy.

O Maxi Gómezie

Miał fenomenalne podejście. Zdołał strzelić bramkę, jest piłkarzem o bardzo specyficznej charakterystyce i cieszymy się, że mamy go w drużynie.

O formacji 4-4-2

Myśleliśmy, że na dziś to najlepszy wybór, ponieważ mieliśmy niewiele czasu, ale stopniowo będziemy podejmować decyzje.

Co powiesz zawodnikom?

Przeanalizujemy ze sztabem co się wydarzyło i wtedy zdecydujemy, ale będzie to przesłanie wsparcia, oczywiście, że tak.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. BuizeL15.09.2019; 22:25
... ale farmazony.
2. CzarnyWro15.09.2019; 23:58
Marcelinio został zwolniony w beznadziejnym stylu i nie zasłużył akurat w tym momencie. Morale drużyny na pewno jest kiepskie przez to przegrywamy 5:2 . Co On ma powiedzieć. Trzeba się skupić na ciężkiej to jest akurat najprawdziwsza prawda. Zapomnieć o przeszłości i trenować . Nie po jednym meczu trenera ocenimy.Z Barceloną na wyjeździe akurat można przegrać ,styl przegranej związany jest z żałobą po Marcelu takie odnoszę wrażenie. Z Chelsea pewnie znów będą baty ale leganes to już będzie zwyciestwo! :)
Dobrze by było abyśmy wygrywali ze słabszymi i średniakami i jeśli zawodnicy "dogadają się" z trenerem może będzie nowa jakoś bo jak nie to będzie kicha i sezon w plecy . A wtedy zatęsknimy za przewidywalnym i zachowawczym Marcelem.