VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Marcelino: "Każdy chce grać"

Wojciech Ciuraj , 27.07.2019; 11:25

Trener o bieżących sprawach

Po ostatnim sparingu, Marcelino odpowiedział na kilka pytań dotyczących obecnej sytuacji kadrowej. Wypowiedzi trenera wskazują na to, że wciąż ważą się losy niektórych piłkarzy

Jak oceniasz przebieg meczu?

Z każdym dniem jest lepiej, ale piłkarzom doskwierały ciężkie warunki pogodowe. Musimy być jednak przygotowani na takie sytuacji by sprostać trudom sezonu.

Maxi Gómez strzelił już swojego pierwszego gola.

Przybył do klubu by nam pomóc. Musi się zaklimatyzować, ale wierzymy, że będzie wielkim wzmocnieniem.

Wielu graczy walczy o pozycję w zespole.

Każdy chce grać. Wracamy po wakacjach i nogi są bardzo ciężkie...W kolejnych tygodniach będziemy modyfikować nasz sposób pracy. W tym momencie skupiamy się na poprawie kondycji i utrwaleniu naszej koncepcji gry w piłkę.

Do kiedy chcesz mieć kompletną kadrę?

Trener zawsze chce mieć kompletny zespół tak szybko, jak to możliwe. Mamy jasną wizję graczy, których chcemy. Im szybciej dołączą do drużyny tym szybciej będą gotowi do gry. Piłkarze, którzy nie mieszczą się w naszych planach (Račić , Medran, Sobrino) znają swoję sytuację.

Czy Fran Villalba ma szansę wywalczyć miejsce w składzie?

Gra na bardzo dobrym poziomie i myślę, że zrobił olbrzymi postęp w ciągu ostatnich dwóch lat.

Co myślisz o Manu Vallejo?

Jest bardzo zaangażowany i dobrze spisuje się na treningach. Jednak przejście z Cádiz do zespołu grającego w Lidze Mistrzów nie jest łatwe. Będziemy musieli podjąć decyzję.

Czy Guedes czy Cheryshev będą wystepowali w ataku?

Mamy trzech napastników, a Vallejo byłby czwarty w naszej hierarchii. Staramy się być uczciwi by wszyscy otrzymali miejsce, na które zasługują. To prawda, że zarówno Guedes jak i Cheryshev pokazywali się z dobrej strony grając w przedniej formacji. Ich wszechstronność daje nam więcej możliwości.

Czy Salva Ruiz pozostanie w zespole?

Chcemy dać szansę wszystkich zawodnikom by ocenić ich przydatność dla zespołu. Wzmocnienia, których dokonują nasi rywale robią wrażenie. Kolejny sezon będzie bardzo trudny, wierzymy jednak, że uda nam się dokonać niezbędnych uzupełnień i pokażemy większą jakość w nadchodzącej kampanii.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. los ches27.07.2019; 15:25
los chesMarcelina jest zabójczy w tych wywiadach. Już bardziej pościagliwie nie da się.
2. JEFF27.07.2019; 19:21
JEFFJak udzielić całego wywiadu i niczego nie powiedzieć...