VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Marcelino: „Sądzę, że Rodrigo zostanie”

Mateusz Styś, 21.07.2019; 19:10
Lázaro dela Peña / valenciacf.com

Wypowiedzi trenera po meczu z AS Monaco

Marcelino García Toral odpowiadał na pytania dziennikarzy po pierwszym spotkaniu pretemporady. Najciekawsze kwestie dotyczyły przyszłości Rodrigo oraz Kang-ina Li.

O meczu

Sparingi na tym etapie mają za zadanie dać nam możliwość wzmocnienia tego, co robiliśmy dobrze w poprzednim sezonie. Szczególnie ważna jest tu forma fizyczna. Chcemy być w optymalnej dyspozycji już w pierwszym meczu ligowym.

Rozmowy z Peterem Limem

Spotkanie w Singapurze było bardzo owocne. Rozmawialiśmy z Peterem w odpowiednim do tego momencie. Pogratulował nam miejsca premiującego grą w Lidze Mistrzów oraz zwycięstwa w Pucharze Króla. Rozmawialiśmy o przeszłości, sprawach teraźniejszych oraz planach na przyszłość.

Możliwe wzmocnienia

Zadaniem trenera jest stworzenie z piłkarzy, których posiada, najlepszej drużyny jak to możliwe. Być może dołączą do nas nowi zawodnicy, którzy wzmocnią poszczególne pozycje, ale też niewykluczone, że niektórzy odejdą. Nie będę wypowiadał się na temat tych, których nie ma w drużynie.

Przyszłość Rodrigo

Rodrigo jest częścią zespołu i sądzimy, że z nami zostanie. Zawsze działamy tak, żeby obydwie strony były wygrane, a w drużynie chcemy mieć tylko piłkarzy, którzy pragną być ważnym elementem tego projektu. Rodrigo udowodnił, że jest dla nas istotny i jesteśmy przekonani, że nadal tak będzie.

Kang-in Lee

To także piłkarz, który tworzy obecną drużynę. Klub dał nam możliwość zbudowania jej z wielu zawodników. Przyjdzie czas na wybór tych, którzy z nami zostaną. Nie podjęliśmy jeszcze żadnej decyzji w tej sprawie. Kang-in jest częścią pierwszej kadry.

Maxi Gómez

Sądzę, że dam nam to, czego brakowało w poprzednim sezonie – wykończenie. Przypomina Santiego Minę, jest młody i posiada duże możliwości rozwoju. Miał bardzo dobre statystyki w Celcie.

Manu Vallejo

Manu jest piłkarzem Valencii i zobaczymy jak wpasuje się do drużyny. Mamy wielu zawodników i chcemy sprawdzić jak wypadnie na ich tle oraz czy będzie potrafił przestawić się z gry w drugiej lidze do poziomu klubu, który rywalizuje w Lidze Mistrzów. Przeanalizujemy jego sytuację i podejmiemy dezycję dobrą dla wszystkich.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. JEFF21.07.2019; 23:22
JEFFCzasem się zastanawiam, po co oni udzielają wywiadów? Niczego się z nich i tak nie dowiesz :D
2. chiefer24.07.2019; 20:55
chieferBędzie padać albo nie będzie. Może też być upalny dzień i świecić słońce. Na wszelki wypadek zachęcamy by wychodząc z domu, wziąć i parasol i samoopalacz. :P