VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Murthy: „Rywalizujemy z bogatymi”

Michał Kosim, 09.07.2019; 15:51

„Valencia inteligentnie przeczesuje rynek”

Prezydent Valencii, Anil Murthy, wziął udział w oficjalnej prezentacji Jasona jako nowego zawodnika Blanquinegros. Zanim dziennikarze zadali kilka pytań samemu piłkarzowi, Murthy poruszył temat karnetów na sezon 2019/20 i sytuacji na rynku transferowym.

„Jestem przekonany, że będziemy się często widywać w ciągu najbliższych tygodni. Spotkaliśmy się tutaj, by zaprezentować Davida Remeseiro, znanego lepiej jako Jason. To wszechstronny piłkarz, który przybył do Valencii by pomóc zespołowi tam, gdzie będzie to konieczne. To pierwszy nabytek, jaki wam prezentujemy i kolejny przykład świetnej pracy wykonywanej przez nasz zarząd sportowy” – rozpoczął Murthy, który w ciągu ostatnich dni był w Singapurze, gdzie planował kolejny sezon wraz z właścicielem klubu, Peterem Limem.

„Na szalonym rynku transferowym, gdzie rywalizujemy z klubami mającymi duży potencjał finansowy i gotowymi wydać na piłkarzy horrendalne kwoty, Valencia inteligentnie przeczesuje rynek, by być w stanie ściągać tak dobrych piłkarzy, jakim jest Jason, bez żadnych kosztów. Nie jest łatwo ściągnąć piłkarza grającego na jego poziomie, gdy ma on swoją kartę zawodnika w ręku; by to uczynić musisz uprzedzić resztę klubów i wykonywana jest świetna praca. Chcemy stać się klubem zrównoważonym, wspólnie pracując i podejmując decyzje na podstawie konsensusu, aby ponownie stworzyć konkurencyjny zespół, który przyniesie kibicom radość, co udawało się w dwóch poprzednich sezonach” – kontynuował prezydent klubu, zanim przeszedł do tematu wyprzedających się karnetów na przyszły sezon.

„Wszyscy, od Petera Lima po kibiców, jesteśmy bardzo podekscytowani, co ma swoje odzwierciedlenie w kampanii odnowienia karnetów sezonowych. Pozostały już tylko dwa dni okresu ich przedłużenia i tempo, w jakim się to dzieje wciąż jest bardzo dobre; jeśli się utrzyma nie będzie możliwości dołączenia przez nowych karnetowiczów, z wyjątkiem odnowionego sektora Grada Joven, gdzie nie ma miejsca – podobnie jak na reszcie stadionu – dla ludzi stosujących przemoc. Kontynuujemy wspólny rozwój” – zakończył Anil Murthy.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. gacmetal09.07.2019; 19:21
Chyba najlepszy prezes jaki mógłby nam się trafić. Wreszcie, nikt nas nie robi w konia (chu..a). Nie sprzedajemy zawodników za bezcen -> jak na wysprzedaży w Media-Markt. To my teraz stawiamy twarde warunki, kupujemy zawodników na naszych zasadach, sprzedajemy z dobrymi opcjami odkupu, wykupu. Nareszcie widać, że Valencia nie jest dymana na prawo czy lewo. BRAWO!
2. LimaK09.07.2019; 20:55
W klubie, w końcu pracują kompetentne osoby ;)