VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Diakhaby łączony z Napoli

Michał Muszyński, Michał Kosim, 27.03.2019; 07:29

Zaskakujące doniesienia agenta obrońcy

Jacques Crouzel, agent Mouctara Diakhaby’ego, przebywa obecnie we Włoszech, gdzie wypowiedział się na temat przyszłości młodego stopera, w której widzi go w barwach Napoli.

Mouctar Diakhaby jest jednym z najbardziej obiecujących młodych środkowych obrońców w Europie. W drużynie Valencii Francuz notuje bardzo solidne występy, choć nie wystrzega się także błędów. Mimo to wciąż uważa się go za materiał na świetnego stopera.

Jacques Crouzel w wypowiedzi udzielonej dla portalu CalcioNapoli24it nie ukrywał, iż chciałby zobaczyć Diakhaby’ego w barwach neapolitańskiej drużyny:

Jest chłopakiem, który jest bardzo dobry technicznie i bardzo poważny. To klasyczny przykład profesjonalisty – dla niego liczy się tylko piłka i rodzina. Gdy przybył do Valencii był trzecim lub czwartym graczem w hierarchii na swojej pozycji, ale później został regularnym członkiem wyjściowego składu. Nie spodziewali się, że tak szybko się zaaklimatyzuje.

Chciałbym, by dołączył do Napoli. Kocham Włochy, a w szczególności właśnie Neapol. Gdyby przeniósł się do Napoli częściej odwiedzałbym to piękne miasto. Jeśli pojawi się poważna oferta, zarówno sam piłkarz, jak i ja chętnie przenieślibyśmy się do Włoch. Kocha Włochy i włoską piłkę, ale nie rozmawialiśmy jeszcze o Napoli ani o innych klubach.

Valencia zapłaciła Lyonowi niespełna 20 mln € za zawodnika i jeśli go sprzeda, zrobi to za większą kwotę.

Kategoria: Transfery | CalcioNapoli24h skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. staste7727.03.2019; 09:36
staste77Widzę, że chyba bardziej zależy jego agentowi niż jemu samemu :-)
2. FranekVCF27.03.2019; 15:22
Diakhaby out, 50cent in
3. mlodyvcf27.03.2019; 15:40
@FranekVCF hit :D