sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Pula biletów na finał Copa del Rey rozdzielona

Karol Kotlarz, 21.03.2019; 12:02

21400 wejściówek dla każdego z finalistów

Zakończyły się pierwsze spotkania przedstawicieli Valencii i Barcelony z członkami RFEF (Real Federación Española de Fútbol). Podczas nich ustalono pulę biletów na finał Pucharu Króla dla kibiców każdego z klubów.

Na finałowe spotkanie Copa del Rey, które odbędzie się dla fanów Valencii i Barcelony przeznaczono po 21400 biletów. Podczas spotkania przedstawicieli obu zespołów z członkami federacji nie ustalono przedziału cenowego, w jakim będą mieściły się wejściówki na ostateczne starcie w Pucharze Króla.

Spośród przeznaczonych dla Valencii wejściówek, 3210 z nich (15% puli) trafi do sprzedaży dla członków oficjalnych Peñi. Liczba ta jest nieco większa od tej, o którą walczyli przedstawiciele fanklubów. Mniejszy procent biletów otrzymają przedstawiciele i pracownicy klubu oraz akcjonariusze.

Zainteresowanie biletami na tak prestiżowe wydarzenie będzie rzecz jasna ogromne, a liczba wniosków o kupno wejściówki na finałowe spotkanie przewyższy liczbę otrzymanych biletów przez klub. Pierwszeństwo w pozyskaniu pozostałej puli wejściówek będą mieli przede wszystkim fani, którzy posiadają oficjalny abonament.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva | El Desmarque Valencia skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.