VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Kilka słów od legend „Nietoperzy”

Z okazji stulecia klubu odbyły się uroczystości, na które zaproszenie otrzymało wielu znamienitych gości. Wśród nich znaleźli się zasłużeni piłkarze Valencii – Amedeo Carboni, Claudio López oraz Mario Alberto Kempes. Każdy z nich w kilku słowach wypowiedział się na tematy uroczystości oraz swoich lat spędzonych na Mestalla.

Amedeo Carboni

Przeżywam stulecie Valencii z radością dziecka. To ludzie sprawiają, że czujesz się protagonistą i jestem bardzo szczęśliwy, że miałem to szczęście wygrywać tytuły z tym klubem. Jednakże protagonistami w takim dniu jak dziś nie są Vicente Guillot, nie Mario Kempes, ani ja, ani nikt inny; protagonistami są tysiące Valencianistas, którzy uczynili ten klub wielkim.

Claudio López

Uczucia fanów są imponujące. Trafiłem do Valencii jako profesjonalista, z intencją dobrej gry, jednak to co tu spotkałem było cudowne, każdy pokazywał mi swoje uczucia za każdym razem, kiedy tu byłem. Z mojego pobytu w Valencii pozostało mi w pamięci wszystko, szczególnie wsparcie i szczęście, które zawsze czułem.

Mario Alberto Kempes

To jest mój dom, ale również tych, którzy byli tu kiedyś i tych, którzy tu trafią. Ten rok jest inny, ponieważ pomimo tego, że klub nie zaczął dobrze sezonu, ich sytuacja się zmieniła i mam nadzieję, że rok, w którym Valencia obchodzi stulecie zakończy się dobrze.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva | El Desmarque Valencia skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.